Španělsko
Španělsko
Obsazení jednoho pokoje:

Rezevaci lze vytvořit pouze po jedmom pokoji nebo apartmánu. Věk dětí je důležitý převážně u hotelových pokojů.

Děti a věk

nejdříve zadejte termín

Filtry

Aktivovanéné filtry

Nejpoužívanější filtry

« 1 2 7 »

Andalusie

Nejznámější a nejoblíbenější pobřeží regionu Andalusie je Costa del Sol, nebo-li "slunečné pobřeží". To získalo svůj název díky slunečním dnům, které zde značně převažují, a to až 300 dní v roce. Ve zbylých 65 dnech je zde ale také velmi příjemné počasí.
Costa del Sol leží na pobřeží Středozemního moře a je dominantou andaluské provincie Málaga. Jde o jednu z turisticky nejnavštěvova­nějších oblastí, mimo jiné díky rozsáhlé síti golfových klubů a především díky 161kilometrovému pobřeží s několika plážemi, které se rozprostírají od nejvýchodnější Nerji až po západní Manilvu.
Pláže jsou víceméně čisté, vybavené sprchami, plážovými bary a restauracemi a téměř na každé je možné si pronajmout lehátko se slunečníkem.
Region je vhodným místem k návštěvě několika historických a kulturních památek. Mezi nejoblíbenější patří město Granada se sídelním palácem Alhambra a jeho zahradami Generalife, britská kolonie Gibraltar (nejjižnější bod Evropy) nebo historické město Sevilla s palácem Alcázar. Místo je též branou do nedaleko vzádeleného afrického Maroka a oblíbené je i cestování autem do sousedního Portugalska.

Aktualizuji výpis...

Dotaz k ubytování.