×
Itálie Francie Španělsko Maledivy Mauricius Emiráty Kontakt

Španělsko - Andalusie

nalezeno 19 nabídek
Pobyt od:
  • Hodnocení: hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni hodnoceni
  • největší golfový resort ve Španělsku
  • luxusní ubytování v hotelu ****S.
  • wellness centrum
  • 3 prvotřídní golfová hřiště
  • široká nabídka sportovních aktivit
od: 16 060 Kč 7 nocí/os, snídaně
Rezervovat

Andalusie

Nejznámější a nejoblíbenější pobřeží regionu Andalusie je Costa del Sol, nebo-li "slunečné pobřeží". To získalo svůj název díky slunečním dnům, které zde značně převažují, a to až 300 dní v roce. Ve zbylých 65 dnech je zde ale také velmi příjemné počasí.
Costa del Sol leží na pobřeží Středozemního moře a je dominantou andaluské provincie Málaga. Jde o jednu z turisticky nejnavštěvova­nějších oblastí, mimo jiné díky rozsáhlé síti golfových klubů a především díky 161kilometrovému pobřeží s několika plážemi, které se rozprostírají od nejvýchodnější Nerji až po západní Manilvu.
Pláže jsou víceméně čisté, vybavené sprchami, plážovými bary a restauracemi a téměř na každé je možné si pronajmout lehátko se slunečníkem.
Region je vhodným místem k návštěvě několika historických a kulturních památek. Mezi nejoblíbenější patří město Granada se sídelním palácem Alhambra a jeho zahradami Generalife, britská kolonie Gibraltar (nejjižnější bod Evropy) nebo historické město Sevilla s palácem Alcázar. Místo je též branou do nedaleko vzádeleného afrického Maroka a oblíbené je i cestování autem do sousedního Portugalska.

Aktualizuji výpis...

PO-PÁ: 9-17

kancelář

608 101 596-9

Po-Pá: 9-21

CHAT: 9 - 21

7 dní v týdnu

apc@apc-ck.cz

nonstop

NENECHTE SI UJÍT!

Rady, tipy, novinky, akce v nabídce!

KONTAKT

Fandíte nám? Napište!

Vančurova 1987, 26301 Dobříš
Tel.: 608 101 596-9
Email: apc@apc-ck.cz
SERVIS
pomoc 24/7
chat on-line 9-21
osobní konzultace

Údaje o produktech uvedené na stránkách www.mojeprazdniny.cz byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. CK APC si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných chyb vzniklých při zadávání dat.

© 2017 APC CK veškerá práva vyhrazena