Aparthotel Ambiez

Aparthotel Ambiez
Aparthotel Ambiez - recepce
Aparthotel Ambiez - apartmán
Aparthotel Ambiez - apartmán
Aparthotel Ambiez - apartmán Comfort podkrovní
Aparthotel Ambiez - kuchyňský kout
Aparthotel Ambiez - studio
Aparthotel Ambiez - studio
Aparthotel Ambiez - krytý bazén
Aparthotel Ambiez - wellness
Aparthotel Ambiez - turecké lázně
Aparthotel Ambiez - fitness
Aparthotel Ambiez - bufetové snídaně
Aparthotel Ambiez - restaurace
Aparthotel Ambiez - bar
Aparthotel Ambiez

Aparthotel Ambiez

Aparthotel Ambiez leží v městečku Madonna di Campiglio (1522 m.n.m.), v těsné blízkosti sjezdovek a cca 600 m od centra lokaliti Campo Calo Magno s několika obchody, bary a restauracemi. Centrum města Madonna d. C. je vzdálené 1,5 km a je snadno dostupné pešky, nebo lze využít místního skibusu (zastávka před rezidencí). Z rezidence je přístup na vleky Grost Gondola a Fortini Chair, z kterých se napojíte na lyžařský okruh Skirama Adamello Brenta a na sjezdovky Madonna di Camp. a Folgarida - Marilleva. Ambiez je komplex s ubytováním v apartmánech, ale s nabídkou hotelových služeb - restaurace, bar, dětský koutek, úschovna lyží a garáže. Též je vhodný i pro nelyžaře, kteří mohou relaxovat u bazénu, ve wellness centrum nebo ve fitness.  Apartmány jsou rozmístěny do dvou budov vzájemně propojených vnitřním koridorem. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, mladé páry, ale i pro skupiny přátel. Aparthotel spolupracuje s kvalifikovanými instruktory lyžování a snowboardingu a nabízí speciální slevy na tyto služby. 

Přednosti

 • krytý bazén
 • wellness a fitness
 • k dispozici lyžařští instruktoři
 • vhodné i pro nelyžaře
 • přímo u sjezdovky

Aparthotel Ambiez

Aparthotel Ambiez leží v městečku Madonna di Campiglio (1522 m.n.m.), v těsné blízkosti sjezdovek a cca 600 m od centra lokaliti Campo Calo Magno s několika obchody, bary a restauracemi. Centrum města Madonna d. C. je vzdálené 1,5 km a je snadno dostupné pešky, nebo lze využít místního skibusu (zastávka před rezidencí). Z rezidence je přístup na vleky Grost Gondola a Fortini Chair, z kterých se napojíte na lyžařský okruh Skirama Adamello Brenta a na sjezdovky Madonna di Camp. a Folgarida - Marilleva. Ambiez je komplex s ubytováním v apartmánech, ale s nabídkou hotelových služeb - restaurace, bar, dětský koutek, úschovna lyží a garáže. Též je vhodný i pro nelyžaře, kteří mohou relaxovat u bazénu, ve wellness centrum nebo ve fitness. 
Apartmány jsou rozmístěny do dvou budov vzájemně propojených vnitřním koridorem. Ubytování je vhodné jak pro rodiny s dětmi, mladé páry, ale i pro skupiny přátel. Aparthotel spolupracuje s kvalifikovanými instruktory lyžování a snowboardingu a nabízí speciální slevy na tyto služby. 

Přednosti

 • krytý bazén
 • wellness a fitness
 • k dispozici lyžařští instruktoři
 • vhodné i pro nelyžaře
 • přímo u sjezdovky

Služby

vstupní hala s recepcí, trezor na recepci, úschovna lyží, krytý bazén, fitness, dětská herna, dětský koutek, garáže, lyžařští instruktoři, za poplatek: bar, restaurace, Wi-Fi připojení, venkovní parking, wellness centrum s tureckými lázněmi, thalasoterapy, saunou a relaxační místností, prádelna na mince, nedaleko aparthotelu obchod s lyžařskou výbavou (zapůjčení)
 • parking
 • TV SAT
 • WiFi
 • restaurace
 • dětský koutek
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

pěkné apartmány s max. obsazeností 2 - 6 osob, pokoje jsou odděleny posuvnými skládacími dveřmi, plně vybavený kuchyňský kout, koupelna se sprchovým koutem a WC, fén, TV/SAT, trezor, většina apartmánů s balkonem, za poplatek: telefon, zapůjčení mikrovlnné trouby, dětská postýlka

apartmán B4

- dvoupokojový apartmán pro max. 4 osoby
Ložnice s manželskou postelí (odd. posuvnými skládacími dvěřmi), jídelna s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s WC, balkon. Výhled na les.
B4G - apartmán s větším výhledem.
B4C - apartmán Comfort s novějším vybavením a bez posuvných dvěří.

apartmán B4C

apartmán B4G

apartmán B5

- dvoupokojový apartmán pro max. 5 osob
Ložnice s manželskou postelí (odd. posuvnými skládacími dvěřmi), jídelna s vybaveným kuchyňským koutem, rozkládacím gaučem a jedním lůžkem, koupelna s WC, některé s balkonem.
B5C - apartmán Comfort s novějším vybavením a bez posuvných dvěří.

apartmán B5C

apartmán S2

- jednopokojový apartmán pro max. 2 osoby
Obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s WC.

apartmán S3

- jednopokojový apartmán pro max. 3 osoby
Obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, sklápěcí dvoulůžko a jedna pohovka, koupelna s WC.

apartmán T6

-  třípokojový apartmán pro max. 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěmi samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou nebo dvěma samostatnými pohovkami, koupelna s WC, balkon.

Stravování

vlastní, na místě možnost dokoupení snídaní a večeří

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plyn a vodu, povlečení, ručníky, povinný závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu - nutno uklidit vl. čistícími prostředky), 1x parkovací místo (garáž), 1x skříňka na lyže
Pozn.: Cena/osoba při plně obsazeném apartmánu. Neobsazené lůžko se hradí stejně jako obsazené. Ceny uvedené v € se hradí na místě.