Apartmány

Komplex apartmánů Europa se nachází 300 m od pláže a 1 km od centra Blanes v městské části s rušným nočním životem. Ubytování je zajištěno v příjemně zařízených čtyř- a šesti-lůžkových apartmánech s balkónem a s výhledem na bazén.

více info

Přednosti

  • ložnice s výhledem na bazén
  • dětský bazén a klub pro děti
  • parking
  • povlečení i záverečný úklid v ceně
  • bezbariérový přístup
objednat nyní

Ubytování

prostorné apartmány s dvoulůžkovými ložnicemi, jídelnou s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem (s ledničkou), koupelnou s WC, TV/SAT, balkonem nebo terasou

Stravování: vlastní

více info
CK APC - tradice od roku 1992

Apartmány Europa

Komplex apartmánů Europa se nachází 300 m od pláže a 1 km od centra Blanes v městské části s rušným nočním životem. Ubytování je zajištěno v příjemně zařízených čtyř- a šesti-lůžkových apartmánech s balkónem a s výhledem na bazén.

Služby

recepce 24/7, bar, 2 výtahy, úschovna zavazadel, TV místnost, bazén, bar u bazénu, dětský bazén, sluneční terasa, kulečník, videoherna, venkovní parking, krytý parking (za poplatek), obchod, klimatizované společenské prostory, zahrada, dětský klub, prádelna, trezor (za poplatek), připojení na internet, animační programy, bezbariérový přístup
prostorné apartmány s dvoulůžkovými ložnicemi, jídelnou s rozkládacím gaučem a vybaveným kuchyňským koutem (s ledničkou), koupelnou s WC, TV/SAT, balkonem nebo terasou
stravování: vlastní

Doprava

vlastní, autokarová nebo letecká (viz Doprava)

Začátek pobytu

od 14:00 hod

Konec pobytu

do 10:00 hod

Zájezd

Cena zahrnuje

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, vody a plynu, povlečení a ručníky, závěrečný úklid, služby stálého delegáta (platí pro termíny od 24.5. do 5.10.) 
Pozn.: Cena je v Kč / osoba při plně obsazeném apartmánu. Neobsazené lůžko se hradí stejně jako obsazené. 


TIP

  • ložnice s výhledem na bazén
  • dětský bazén a klub pro děti
  • parking
  • povlečení i záverečný úklid v ceně
  • bezbariérový přístup

Nabídky


Výlety

• BARCELONA + FONTÁNY
Odpolední a večerní výlet. Budete obdivovat úžasná modernistická Gaudího díla (např. Sagrada Família, park Guell) a navštívíte někrásnější stadion FC BCN "Camp Nou". Vychutnáte atmosféru la Rambly a voňavé tržnice La Boquería. Večer zakončíte návštěvou fontán Montjuicu - představením světla a barev.
Cena: dospělá osoba 35€, dítě do 12 let 20€

• MONTSERRAT + zubačka
Návštěva benediktýnského kláštera v pohoří ve výšce 800 m.n.m., výjezd zubačkou, prohlídka kláštera, audiovizuální projekce, ochutnávka likérů.
Cena: dospělá osoba 45€, dítě do 12 let 30€
 
• BARCELONA s fontánami + MONTSERRAT se zubačkou (zvýhodněný balíček výletů)
Při nákupu obou výletů můžete využít speciální zvýhodněné ceny za dva výlety!
Cena: dospělá osoba 70€, dítě do 12 let 39€
 
• MARINELAND
V Marinelandu zažijete spoustu zábavy, uvidíte delfíny, lachtany, papoušky a divoké ptáky přímo v letu. Rozsáhlý aquapark s bazény, dětským vodním parkem a různými atrakcemi - jízdou po řece se střídavým rychlým a klidným spádem. Dále uvidíte minizoo, kde je chováno na 80 druhů zvířat z oblasti Katalánie. Dále můžete využít spoustu barů, restaurací a dalších zařízení.
Cena: dospělá osoba 28€, dítě 5 - 10 let a senior nad 65 let 17€, dítě 3 - 4 roky 10€
 
• WATER WORLD
Aquapark se spoustou tobogánů, skluzavek, horských drah, bazénů s umělými vlnami a jiných atrakcí. Ze všech středisek jezdí do aquaparku svozový autobus. Na své si přijdou děti i dospělí.
Cena: dospělá osoba 33€, dítě s výškou 80 - 120 cm a senior nad 65 let 19€, dítě s výškou do 80 cm zdarma
 
• LA SIESTA (Španělská noc)
Velkolepá show pořádaná ve středověkém sídle La Masía. Noc plná flamenca, mariachi a taneční hudby. To vše s možností skvělé večeře. 
Cena: dospělá osoba 46€, dítě 23€ nebo varianta bez večeře: dospělá osoba 34€ a dítě 17€
 
• PORT AVENTURA / FIESTAVENTURA
Zabavní park, kde po celý den zažijete spoustu zábavy a vodního dobrodružství…Více informací zde.
Cena: dospělá osoba 63€, dítě 4 - 10 let a senior nad 60 let 53€
 
• Loď DOFI JET
Výlety lodí za poznáním letovisek na pobřeží Costa Brava a Maresme. Doporučujeme letovisko Tossa de Mar!
Cena: dospělá osoba od 15€, dítě od 10€
 
• ANDORA (shuttle bus)
Nakupování a prohlídka města.
Cena: dospělá osoba 55€, dítě 45€
 
• POTÁPĚNÍ s českým instruktorem
Cena: dospělá osoba a děti od 12 let 30€
 
Bližší informace o výletech se dozvíte na informační schůzce s delegátem po příjezdu do Španělska.

Autokarová doprava

Je zajišťována autokary s klimatizací v období 30.5. - 23.9.2019. Odjezdy z ČR každý pátek, zpět ze Španělska do ČR každou sobotu a návrat do ČR v neděli.
Pozn.: Možnost prodloužených termínů na dotaz v CK. 


CENA zpáteční jízdenky 2950Kč/os., jednosměrná 1900Kč/os., při pobytu na 2 a více týdnů cena 3600Kč/os. • ZÁKLADNÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA bez příplatku: 1. trasa - Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov, 2. trasa - např. Č. Lípa, Děčín, Ústí n. Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec n. Ohří, Ostrov n. Ohří, K. Vary, Sokolov, Cheb - ostatní základní místa na dotaz dle prodeje • DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA za příplatek 250Kč/os (min. 4 os.).: Příbram, za příplatek 300Kč/os (min. 4 os.).: Tábor, Č. Budějovice, Písek, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Ml. Boleslav,  Olomouc, za příplatek 400Kč/os (min. 4 os.).: Brno, Jihlava, ... za příplatek 450Kč/os (min. 4 os.).: Opava, Ostrava, Nový Jičín, ... ostatní nástupní místa na dotaz dle prodeje • dopravce si vyhrazuje změnu nástupního místa při počtu do 4 klientů bez nároku na slevu změny nástupního místa • nad 15 osob se příplatek za jiné nástupní místo nehradí • příplatek za výběr místa v autobuse - místenka 300Kč/os. 


Pozn.: Vzhledem k velkému počtu vypsaných nástupních míst mohou být svozy při cestě tam a rozvozy při cestě zpět zabezpečeny autobusy, mikrobusy a os. vozy. Existuje tedy i možnost přestupu na trase v ČR. Změna trasy je vyhrazena podle počtu osob. CK APC si vyhrazuje právo na změnu ceny dopravy v případě zvýšení ceny nafty. 

Letecká doprava

LETECKÁ DOPRAVA: ke všem zájezdům na pobřeží Costa Maresme a Costa Brava nabízíme leteckou dopravu na pravidelné lince Praha - Barcelona – Praha. Cena letenky je kalkulována v nejnižší cenové třídě. Odlety a přílety jsou každý den v týdnu. Je možné vybrat si libovolný počet dní a letenku k ubytování nakombinovat na Vámi vybraný počet dní pobytu, např. 7, 10, 11 a 14 nocí (cena ubytování dle platného ceníku).


PŘI VČASNÉM NÁKUPU LETENKY MŮŽETE UŠETŘIT AŽ NĚKOLIK TISÍC KORUN.

CENA na osobu viz ceník, infant (0 - 1,99 let) 1.900Kč
Cena zahrnuje: letenku Praha - Barcelona - Praha, letištní a bezpečnostní taxy vč. palivového připlatku, navíc je v ceně zahrnut autokarový transfer z letiště na hotel a zpět, který zajišťuje náš španělský partner.
POZN: ceny letenek se mohou měnit každý den.

POZOR! Pro nákup letenek platí VŠEOBECNÉ PODMÍNKY LETECKÉ SPOLEČNOSTI! Celkovou cenu letenky je třeba uhradit v plné výši! Na letenky platí vždy 100% storno a nelze měnit jméno cestujícího. Proto doporučujeme sjednat si k letecké dopravě cestovní pojištění vč. pojištění storno poplatků.


Možnost zakoupení oblíbeného sedadla:
Okno/ulička/střed 280Kč
Exit 780Kč