×
Itálie Francie Španělsko Maledivy Mauricius Emiráty Kontakt

Španělsko - Costa Dorada - Cambrils

nalezen 1 nabídka
Pobyt od:

Cambrils

Cambrils leží ve španělském Katalánsku na pobřeží Costa Dorada. Město se stalo moderní turistickou destinací a zároveň se mu podařilo zachovat si kouzlo tradiční rybářské vesnice. Mezi tři největší zajímavosti města patří bezpochyby jeho zlatavé pláže, restaurace s oblíbenými mořskými plody a zábavní park Port Aventura.
Na rozdíl od Salou, zcela moderního resortu věnujícímu svoji pozornost především mezinárodním návštěvníkům, je Cambrils (i jeho části) typickým španělským městečkem s charakteristicky úzkými a dlážděnými ulicemi, historickými budovami a typickými tapas bary.
Cambrils je vhodným místem k návštěvě mnoha krásných a fascinujících míst jako je Barcelona a její slavné fontány, olympijský stadion, řada historických památek či známá zoologická zahrada. 
Velkým lákadlem pro turisty v Cambrils je bezpochyby zábavní park Port Aventrura (cca 3 km). Ten nabízí bezpočet zábavních atrakcí, vodní skluzavy a několik tobogánů. Dominantou celého parku je horská dráha Dragon. Port Aventura je skvělým zážitkem pro všechny dobrodruhy a rodiny s dětmi. 

Aktualizuji výpis...

PO-PÁ: 9-17

kancelář

608 101 596-9

Po-Pá: 9-21

CHAT: 9 - 21

7 dní v týdnu

apc@apc-ck.cz

nonstop

NENECHTE SI UJÍT!

Rady, tipy, novinky, akce v nabídce!

KONTAKT

Fandíte nám? Napište!

Vančurova 1987, 26301 Dobříš
Tel.: 608 101 596-9
Email: apc@apc-ck.cz
SERVIS
pomoc 24/7
chat on-line 9-21
osobní konzultace

Údaje o produktech uvedené na stránkách www.mojeprazdniny.cz byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. CK APC si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných chyb vzniklých při zadávání dat.

© 2017 APC CK veškerá práva vyhrazena