Cambrils

Španělsko

Cambrils

Cambrils leží ve španělském Katalánsku na pobřeží Costa Dorada. Město se stalo moderní turistickou destinací a zároveň se mu podařilo zachovat si kouzlo tradiční rybářské vesnice. Mezi tři největší zajímavosti města patří bezpochyby jeho zlatavé pláže, restaurace s oblíbenými mořskými plody a zábavní park Port Aventura.
Na rozdíl od Salou, zcela moderního resortu věnujícímu svoji pozornost především mezinárodním návštěvníkům, je Cambrils (i jeho části) typickým španělským městečkem s charakteristicky úzkými a dlážděnými ulicemi, historickými budovami a typickými tapas bary.
Cambrils je vhodným místem k návštěvě mnoha krásných a fascinujících míst jako je Barcelona a její slavné fontány, olympijský stadion, řada historických památek či známá zoologická zahrada.
Velkým lákadlem pro turisty v Cambrils je bezpochyby zábavní park Port Aventrura (cca 3 km). Ten nabízí bezpočet zábavních atrakcí, vodní skluzavy a několik tobogánů. Dominantou celého parku je horská dráha Dragon. Port Aventura je skvělým zážitkem pro všechny dobrodruhy a rodiny s dětmi.

Aktualizuji výpis...