Castello di Gabbiano rezidence

Castello di Gabbiano rezidence

Stranou, kam není možné dohlédnout ze silnice, majestátní a slavnostní hrad dominuje okouzlující zemi v jejíž obětí leží. Úchvatné, elegantní a harmonické prostředí.  Nádherná terasa rozprostřená před hradem dominuje opevněné věži z dvanáctého století. Je to nejstarší část hradu. Nad velkými vstupními dveřmi jsou nápisy s erby rodu Soderini (16. Století), jež se stále dají přečíst a jejichž pozvání vstoupit nelze odmítnout. Návštěvník okamžitě ucítí auru ochrany z těchto starých zdí, spolu s teplým světlem, které proudí obrovskými okny po stranách malého kláštera a širokou chodbou, která vede po celém obvodu. Vnímání pevnosti stejně jako lehkosti, starověká struktura naplňuje pozorovatele úžasem. Hrad uspěl v kombinaci moderní a historické harmonie. Spontánní touha dozvědět se vše o historii tohoto místa, hledat jeho skryté části, starobylé podzemní sklepy a prožít nejdůležitější momenty, které se na více než devět století přenesly do dnešní doby, stojí tady přivítat vás a povědět vám svůj příběh. Hrad byl od 16. století místem inspirace. Miloval ho Michelangelo a stále přitahuje a vítá umělce, kteří zde hledají motivaci díky jednoduchosti jeho vzdušnosti a nehostinných míst.

Přednosti

 • kurzy vaření
 • možnost výletů
 • kouzelné místo, kde se zastavil čas
 • nezapomenutelné prostředí
 • vlastní vinné sklepy

Castello di Gabbiano rezidence

Stranou, kam není možné dohlédnout ze silnice, majestátní a slavnostní hrad dominuje okouzlující zemi v jejíž obětí leží. Úchvatné, elegantní a harmonické prostředí. 
Nádherná terasa rozprostřená před hradem dominuje opevněné věži z dvanáctého století. Je to nejstarší část hradu. Nad velkými vstupními dveřmi jsou nápisy s erby rodu Soderini (16. Století), jež se stále dají přečíst a jejichž pozvání vstoupit nelze odmítnout.
Návštěvník okamžitě ucítí auru ochrany z těchto starých zdí, spolu s teplým světlem, které proudí obrovskými okny po stranách malého kláštera a širokou chodbou, která vede po celém obvodu.
Vnímání pevnosti stejně jako lehkosti, starověká struktura naplňuje pozorovatele úžasem. Hrad uspěl v kombinaci moderní a historické harmonie.
Spontánní touha dozvědět se vše o historii tohoto místa, hledat jeho skryté části, starobylé podzemní sklepy a prožít nejdůležitější momenty, které se na více než devět století přenesly do dnešní doby, stojí tady přivítat vás a povědět vám svůj příběh.
Hrad byl od 16. století místem inspirace. Miloval ho Michelangelo a stále přitahuje a vítá umělce, kteří zde hledají motivaci díky jednoduchosti jeho vzdušnosti a nehostinných míst.

Přednosti

 • kurzy vaření
 • možnost výletů
 • kouzelné místo, kde se zastavil čas
 • nezapomenutelné prostředí
 • vlastní vinné sklepy

Služby

recepce, panoramatický bazén s terasou a lehátky, parking, restaurace, vinný sklep, prodejna místních produktů, zahrada
 • parking
 • klimatizace
 • WiFi
 • restaurace
 • bazén

Ubytování

elegantně zařízené pokoje a apartmány, koupelna s WC, fén, trezor, minibar, klimatizace nebo topení, Wi-Fi

apartmán B2

-dvoupokojový apartmán pro max. 2 osoby
apartmán se nachází na dvou podlažích, 1. patro: vstup, kuchyň, koupelna (sprchový kout), 2. patro: pokoj s manželskou postelí.
 

apartmán B3

-dvoupokojový apartmán pro 2 osoby s možností přistýlky
vchod, kuchyně s jídelnou, pokoj s manželskou postelí, možnost jedné přistýlky, koupelna (sprchový kout).
 

apartmán C3

-apartmán ve věži pro max. 3 osoby
apartmán ve věži statku rozkládající se na třech podlažích pro max. 3, 1. patro: kuchyň, jednolůžkový pokoj, koupelna (sprchový kout), 2.patro: pokoj s manželskou postelí, 3. patro: obývací pokoj s lenoškou.
 

apartmán T4M

-třípokojový apartmán pro max. 4 osoby
kuchyně s jídelnou, pokoj s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, koupelna (sprchový kout).
 

apartmán T4PM

-třípokojový apartmán pro 4 osoby s možností přistýlky
kuchyně s jídelnou, obývací pokoj s lenoškou, pokoj s manželskou postelí, pokoj se dvěma samostatnými lůžky, koupelna (sprchový kout).
 

Stravování

snídaně (formou bufetu), v případě apartmánů stravování vlastní

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, vody a plynu, povlečení, závěrečný úklid, klimatizaci, 1x parkovací místo, bazén

Pozn.: Cena / osoba při plně obsazeném apartmánu. Neobsazené lůžko se hradí stejně jako obsazené. Ceny uvedené v € se hradí na místě.