×
Itálie Francie Španělsko Maledivy Mauricius Emiráty Kontakt

Španělsko - Costa Maresme

nalezeno 52 nabídek
Pobyt od:

Costa Maresme

Několik kilometrů od Barcelony se nachází známá oblast Costa del Maresme, v překladu „Mořské pobřeží“. V této oblasti Vás jistě upoutají dlouhé a široké písečné pláže, skvělé počasí a překrásné hory. Najdete zde mnoho aquaparků, sportovních, ale i kulturních a zábavních center. Pro ty, co dají přednost individuálním výletům je zde propojena železnice celým pobřežím, tímto se můžete pohodlně dopravit např. do nedalekého města Barcelona, které jistě stojí za návštěvu.

Nejnavštěvovanějšími středisky v oblasti Costa Maresme jsou Calella, Pineda de Mar, Santa Susanna a Malgrat de Mar se stovkami hotelů nabízejících svým klientům veškerý servis jako třeba All inclucive. Velkou předností hotelů na Costa Maresme jsou velké slevy pro rodiny, většina hotelů nabízí děti zdarma.

 

Aktualizuji výpis...

PO-PÁ: 9-17

kancelář

608 101 596-9

Po-Pá: 9-21

CHAT: 9 - 21

7 dní v týdnu

apc@apc-ck.cz

nonstop

NENECHTE SI UJÍT!

Rady, tipy, novinky, akce v nabídce!

KONTAKT

Fandíte nám? Napište!

Vančurova 1987, 26301 Dobříš
Tel.: 608 101 596-9
Email: apc@apc-ck.cz
SERVIS
pomoc 24/7
chat on-line 9-21
osobní konzultace

Údaje o produktech uvedené na stránkách www.mojeprazdniny.cz byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. CK APC si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných chyb vzniklých při zadávání dat.

© 2017 APC CK veškerá práva vyhrazena