Dovolená 2024

Dovolená 2024

Vaše dovolená začíná právě zde.

Hledáte dokonalou rodinnou dovolenou u moře? Umožněte nám otevřít brány k místům, kde slunce hladí zlatavé písky a kde každý den je slavností barev, chutí a rodinné radosti. Nabízíme vám řadu destinací, kde dovolená získává nový rozměr a zanechá v srdci každého člena vaší rodiny nesmazatelnou stopu.

Dovolená v Itálii je symfonií barvitých scenerií, ať už je vaše volba padne na svěží Palmovou riviéru nebo oblíbené letoviska Bibione a Lignano. Objevte s rodinou skryté poklady Lago di Garda nebo se ponořte do starodávné kultury ostrova Sardinie. Každý z těchto italských skvostů je zárukou nezapomenutelné rodinné dovolené u moře.

Ve Španělsku vás dovolená zavede na pobřeží, které pulsují životem. Costa Brava a Costa Dorada jsou jako stvořené pro rodiny, které hledají zábavu i relaxaci. Andalusie - Costa del Sol, s jejími opevněnými městy a flamencem, spolu s ostrovy Mallorca a Ibiza, představují ideální spojení kultury a plážového odpočinku pro vaši rodinnou dovolenou.

Francouzská dovolená vás zve na Korsiku, kde se horské vrcholy dotýkají azurového moře, do Provence s lavendulovými poli, na elegátní Azurové pobřeží, (Côte d'Azur)do ušlechtilé Bretaně, nebo do historické Normandie. Tyto destinace jsou jako stvořené pro rodiny, které chtějí společně prozkoumat bohatství a krásu přímořské Francie.

Chorvatská dovolená u moře je plná objevů. Istrii a Dubrovník obklopuje křišťálově čistá voda a skalnaté pobřeží, které je jako stvořené pro společné dobrodružství a odpočinek. Spojené arabské emiráty vám zase představí Dubaj - město budoucnosti, kde se luxus snoubí s tradičními arabskými zvyky.

Portugalská dovolená je svěží větřík v plachtách objevování. Algarve vás očaruje útesy vyčnívajícími nad modravým mořem, zatímco Lisabon vás zve na výpravu historickými uličkami se zmrzlinou v ruce. A co říci o Řecku? Dovolená na Krétě je jako cesta do bájné minulosti, kde můžete s rodinou sdílet příběhy starověkých bohů a hrdinů.

A když se řekne dovolená na Maledivách, vybaví se vám vizionářské obrázky tropického ráje s palmami sahajícími až k nebi a vodou, která se zdá být vytvořena přímo pro rodinné potápění a šnorchlování.

Vaše rodinná dovolená u moře nám leží na srdci, a proto vám nabízíme ty nejlepší možnosti, jak strávit kvalitní čas s vašimi nejbližšími. Vyberte si z naší pestrobarevné palety destinací, které jsou pečlivě kurátovány tak, aby spojovaly pohodu, zábavu a vzrušení z nových objevů. Každá z našich nabízených lokalit byla vybrána s ohledem na rodinnou přívětivost a nabízí bohaté možnosti pro děti i dospělé.

Objevte radost z dovolené, kde dny jsou plné slunce a večery plné hvězd. Kde se voda blýská jako diamanty a písek je jako hedvábí pod vašimi nohami. Kde každý smích dětí rezonuje s vlnami a každý zážitek se stává stavebním kamenem vašich vzpomínek. Vybírejte s námi, protože vaše dokonalá rodinná dovolená začíná tady, u moře, kde je každý okamžik nezapomenutelný.

Aktualizuji výpis...