Zásady ochrany soukromí pro odběr newsletterů

 1. Úvod

  Děkujeme za váš zájem o naše newslettery. Záleží nám na ochraně vašeho soukromí a chceme, abyste byli plně informováni o tom, jak nakládáme s vašimi osobními údaji. Tento dokument popisuje, jak shromažďujeme, používáme a chráníme vaše osobní údaje v souvislosti s odběrem našich newsletterů.

 2. Jaké údaje shromažďujeme

  Pro účely odesílání našich newsletterů shromažďujeme pouze vaši e-mailovou adresu. Tento údaj je nezbytný pro to, aby vám mohly být zasílány informace, které jste si vyžádali.

 3. Jak používáme vaše údaje

  Vaše e-mailová adresa je používána výhradně k tomu, abychom vám mohli zasílat newslettery, o které jste projevili zájem. Nevyužíváme vaše údaje k žádným dalším účelům a nejsou sdíleny ani prodávány třetím stranám.

 4. Jak chráníme vaše údaje

  Váš e-mail je uložen v bezpečných databázích, které jsou chráněny technickými a organizačními opatřeními proti neoprávněnému přístupu, ztrátě nebo zneužití. Přistupovat k nim mohou pouze oprávněné osoby, které jsou vázány povinností zachování důvěrnosti.

 5. Vaše práva

  Máte právo kdykoliv požádat o zrušení odběru newsletterů, což můžete učinit prostřednictvím odkazu na odhlášení, který je součástí každého zaslaného e-mailu. Dále máte právo požádat o přístup k vašim osobním údajům, jejich opravu nebo vymazání.

 6. Změny zásad ochrany soukromí

  Tyto zásady ochrany soukromí mohou být čas od času aktualizovány. Jakékoliv změny budou zveřejněny na této stránce. Doporučujeme vám, abyste pravidelně kontrolovali, zda nedošlo k novým aktualizacím.

 7. Kontakt

  Pokud máte jakékoliv dotazy nebo obavy týkající se zpracování vašich osobních údajů, neváhejte nás kontaktovat na apc@apc-ck.cz.