Francie

Francie

Turisty nejnavštěvovanější země na světě.

Francie je zemí vína a sýrů, ať už se nacházíte v kterémkoli regionu. Většina turistů jezdí jen do Paříže, Francie však nabízí mnohem víc! Francie nabízí velké množství lákadel od zmiňované romantické Paříže přes gotické katedrály, zámky na Loiře, římské památky, tak ale i sportovní vyžití v podobě lyžování a vysokohorské turistiky ve francouzských Alpách a Pyrenejích, cyklistiky jako národního sportu a nebo surfování na Atlantickém pobřeží. To vše do Francie přivádí stále mnoho turistů, aby zde strávili své dovolené. Takže ať už se rozhodnete jet do Francie kamkoliv, vždy najdete něco zajímavého. Hlavní nabídku našich zájezdů tvoří oblasti Provance - Azurové pobřeží (Côte d'Azur) nebo též nazývané "Francouzská riviéra", Savojské Alpy, Bretaň, Normandie ostrov Korsika a samozřejmě nejnavštěvovanější metropole Paříž. Pak u nás méně známé oblasti jako je Akvitanie a Languedoc-Roussillon

Provace - Azurové pobřeží

Provence - Azurové pobřeží

Když se řekne Azurové pobřeží, mnozí z nás si vybaví luxusní palmovou riviéru na pobřeží Středozemního moře, hotelové komplexy, filmové festivaly, drahá auta a zbohatlíky povalující se na přeplněných plážích. Ano, tak tomu skutečně je v oblasti od Monaca po Cannes.

ubytování v oblasti
Bretaň

Bretaň

Bretaň nabízí řadu nedotčených památek, opevnění, zámků a jeho rozmanitá krajina a barevné pobřeží inspirovalo nejednoho umělce. Region je vhodným místem ke strávení odpočinkové dovolené u moře, ale i aktivní dovolené díky široké nabídce aktivit od golfu, rybaření, plachtění, cykloturistiky apod.

ubytování v oblasti
Normandie

Normandie

Normandie se nachází na severozápadním cípu Francie a nemusíte sem zavítat jen kvůli historii a přírodě, ale také můžete ochutnat rozmanitou kuchyni, ve které nalezneme mnoho specialit, jako jsou sýry camembert, chutné jablečné dortíky nebo slavný calvados.

ubytování v oblasti
Korsika

Korsika

Korsika nabízí nevšední nádherné zážitky, a to díky jejím krystalově modrým vodám, dlouhým písečným plážím, dlouhé historii a nekonečnému množství památek k objevování.

ubytování v oblasti
Savojské Alpy

Savojské Alpy

Tato oblast se může pochlubit některými z nejkrásnějších přírodních scenérií v Evropě, s úchvatnými horami, křišťálově čistými jezery, vodopády a nedotčenými lesy. Nejznámější památkou je Mont Blanc, nejvyšší hora v Alpách.

ubytování v oblasti
Paříž

Paříž

Paříž, město plné světla a tísíce tváří: jeho čtvrti, muzea, památky, divadla, obchody, kavárny, restaurace, jeho rušný noční život... Vaše dovolená se bude pohybovat v rytmu kouzelné Paříže...

ubytování v oblasti