Holiday Village Port du Crouesty

Village

Prázdninové městečko Pierre & Vacances Port du Crouesty je vhodné místo pro letní rodinnou dovolenou. Budovy jsou postaveny v tradičním bretaňském stylu. Resort se nachází mezi přístavem a pláží Fogeo, která je vzdálená cca 300 m. Během pobytu můžete využívat výhod v thalasso centru Crouesty Miramar s přímým přístupem z resortu nebo navštívit golfový klub Rhuys-Kever s 18-ti jamkovým golfovýmo hřištěm (cca 3 km). Středisko tvoří tři části. První, Cap Ocean, se nachází "dva kroky" od přístavu a pobřežní cesty, apartmány zde jsou značené koncovkou "C" nebo "V" (např. typ B4C a H8V). Druhou část tvoří oblast Bretagne Douce, která leží v centru resortu s řadou aktivit. Třetí část domků u pláže se nachází v blízkosti rušného přístavu a obchodů. V průběhu posledních let proběhla rekonstrukce všech apartmánů a řadových domků na vyšší kategorii Select (****) s moderním vybavením. Některé apartmány a domky s lepší polohou (v blízkosti bazénu/moře nebo hlavní budovy), prostornější a s luxusnějším vybavením (lůžka připravená při příjezdu, DVD a audio přehrávač, kávovar Senseo, fén, topinkováč,...) jsou značeny kategorií VIP (****) - typ B5V, B7V a H8V. 

více info

Přednosti

 • kouzelné prázdninové městečko
 • 300 m od pláže se školou plachtění
 • všechny apartmány zrekonstruované
 • Thalasso Spa centrum a fitness
 • dětské kluby, golfové hřiště, vodní sporty
 • cirkus, jízda na koni, lukostřelba, ...
objednat nyní

Ubytování

je zajištěno ve zrekonstruovaných apartmánech a řadových domcích, všechny mají vybavený kuchyňský kout (varná deska, lednička, kávovar, většina má myčku nádobí, pozn. minitrouba nebo mikrovlnná trouba v apartmánech), koupelnu, odd. WC, telefon, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), většina má balkon nebo terasu, bezbariérové apartmány typu S4 a B4 (na vyžádání)

Stravování: vlastní

více info
CK APC - tradice od roku 1992

Holiday Village Port du Crouesty

Prázdninové městečko Pierre & Vacances Port du Crouesty je vhodné místo pro letní rodinnou dovolenou. Budovy jsou postaveny v tradičním bretaňském stylu. Resort se nachází mezi přístavem a pláží Fogeo, která je vzdálená cca 300 m. Během pobytu můžete využívat výhod v thalasso centru Crouesty Miramar s přímým přístupem z resortu nebo navštívit golfový klub Rhuys-Kever s 18-ti jamkovým golfovýmo hřištěm (cca 3 km).
Středisko tvoří tři části. První, Cap Ocean, se nachází "dva kroky" od přístavu a pobřežní cesty, apartmány zde jsou značené koncovkou "C" nebo "V" (např. typ B4C a H8V). Druhou část tvoří oblast Bretagne Douce, která leží v centru resortu s řadou aktivit. Třetí část domků u pláže se nachází v blízkosti rušného přístavu a obchodů. V průběhu posledních let proběhla rekonstrukce všech apartmánů a řadových domků na vyšší kategorii Select (****) s moderním vybavením. Některé apartmány a domky s lepší polohou (v blízkosti bazénu/moře nebo hlavní budovy), prostornější a s luxusnějším vybavením (lůžka připravená při příjezdu, DVD a audio přehrávač, kávovar Senseo, fén, topinkováč,...) jsou značeny kategorií VIP (****) - typ B5V, B7V a H8V. 

Služby

recepce, mini-market, internetová kavárna, v centru městečka venkovní vyhřívaný bazén (duben - začátek září) s dětským brouzdalištěm, lehátka a slunečníky, druhý venkovní bazén s dětským bazénem a sluneční terasou s lehátky, dětské hřiště, venkovní parking (217 a 160 míst), areál široké sportovní nabídky (plážový volejbal, fotbal, volejbal, hokej, stolní tenis, multifunkční hřiště), minigolf, petanque, koncertní a disko hala, stojan na kola, fitness cvičení, animační programy, za poplatek: telefon a Wi-Fi na recepci, prádelna, bar u bazénu (červenec - srpen), restaurace (nezávislé na resortu), krytý parking (76 míst), dětské kluby, cirkus, Thalasso Spa centrum, fitness, zumba, lukostřelba, tenisové kurty, půjčovna kol, nedaleko restaurace (200 m), vodní sporty, golfové hřiště apod. (nezávislé na resortu) viz Aktivity
je zajištěno ve zrekonstruovaných apartmánech a řadových domcích, všechny mají vybavený kuchyňský kout (varná deska, lednička, kávovar, většina má myčku nádobí, pozn. minitrouba nebo mikrovlnná trouba v apartmánech), koupelnu, odd. WC, telefon, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), většina má balkon nebo terasu, bezbariérové apartmány typu S4 a B4 (na vyžádání)
stravování: vlastní

Doprava

vlastní

Začátek pobytu

od 17:00 hod / od 14:00 hod*

Konec pobytu

do 10:00 hod / do 12:00 hod*
* Platí pro zkrácené pobyty

Zájezd

Cena zahrnuje

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, povlečení a ručníky, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu)
Pozn.: cena/osoba při plně obsazeném apartmánu/domku. Neobsazené lůžko se hradí stejně jako obsazené. Ceny uvedené v € se hradí na místě.


TIP

 • kouzelné prázdninové městečko
 • 300 m od pláže se školou plachtění
 • všechny apartmány zrekonstruované
 • Thalasso Spa centrum a fitness
 • dětské kluby, golfové hřiště, vodní sporty
 • cirkus, jízda na koni, lukostřelba, ...

Nabídky


Aktivity

obchody a služby: jedna restaurace v resortu a druhá cca 200 m (obě nezávislé na resortu), kasino Port Crouesty, muzeum umění a řemesel Larguéven (4 km)
zábava: animace (tématické večery, tanec, karneval, hry, show, kvízy), výlety lodí na okolní ostrovy nebo výlety na řeku na katamaránu
pro děti a mládež: animace, mini-disko, … LE SPOT - pro mládež ve věku 13 - 18 let, od 19.00 h do půlnoci, hudba, taneční parket, obývací kout s velkou TV obrazovkou, široká nabídka aktivit (formální oslavy, diskotéky apod.), vše pod dohledem profesionálního organizátora, funguje od července do srpna, CIRKUS - pro děti od 6 do 12 let, akrobatické a cirkusové kousky, vše pod dohledem profesionála, na konci pobytu děti předvedou své dovednosti na cirkusové show, nutno rezervovat předem, funguje od července do srpna, DĚTSKÉ KLUBY - s profesionálními zaměstnanci, pro děti od 3 do 12 let, mini-kluby, dětské kluby, juniorské kuby a kluby pro mládež, kluby pro teenagery, od července do sprna, hry, zábavné aktivity a další… , TAJNÝ AGENT - organizované hry s hledáním a šiframi pro děti vě věku 6/8 nebo 9/12 let, funguje červenec - srpen
sport: petanque, plážový volejbal, fotbalové hřiště, volejbal, jízda na kole - půjčovna několika druhů kol v Bike And Fun, zumba (od 13 let) červenec - srpen, fitness (zvýhodněné balíčky), lukostřelba, tenisové kurty (nezávislé na resortu)
vodní sporty: škola plachtění na pláži Fogeo s kurzy pro dospělé i děti od 7 let, mini-katamarán, katamarán, windsurfing, plachtění a nafukovací čluny, kajak (zvýhodněné balíčky)
golf: golf club Golf de Rhuys-Kever (3 km) s 18-ti jamkovým hřištěm, par 72, délka hřiště 6550 yd, putting green, krytý practise ground, bar, restaurace, pronájem vozíku, kurzy, profesionální obchod, 10% sleva pro klienty resortu na green fee
wellness: thalassotherapy centrum Miramar Crouesty přístupné přímo v resortu, 2-denní nebo 5-denní balíčky (zvýhodněné balíčky), hydro-masáže, zábaly a další ošetření