Holiday Village Port du Crouesty

Village

Prázdninové městečko Pierre & Vacances Port du Crouesty je vhodné místo pro letní rodinnou dovolenou. Budovy jsou postaveny v tradičním bretaňském stylu. Resort se nachází mezi přístavem a pláží Fogeo, která je vzdálená cca 300 m. Během pobytu můžete využívat výhod v thalasso centru Crouesty Miramar s přímým přístupem z resortu nebo navštívit golfový klub Rhuys-Kever s 18-ti jamkovým golfovýmo hřištěm (cca 3 km). Středisko tvoří tři části. První, Cap Ocean, se nachází "dva kroky" od přístavu a pobřežní cesty, apartmány zde jsou značené koncovkou "C" nebo "V" (např. typ B4C a H8V). Druhou část tvoří oblast Bretagne Douce, která leží v centru resortu s řadou aktivit. Třetí část domků u pláže se nachází v blízkosti rušného přístavu a obchodů. V průběhu posledních let proběhla rekonstrukce všech apartmánů a řadových domků na vyšší kategorii Select (****) s moderním vybavením. Některé apartmány a domky s lepší polohou (v blízkosti bazénu/moře nebo hlavní budovy), prostornější a s luxusnějším vybavením (lůžka připravená při příjezdu, DVD a audio přehrávač, kávovar Senseo, fén, topinkováč,...) jsou značeny kategorií VIP (****) - typ B5V, B7V a H8V. 

více info

Přednosti

 • kouzelné prázdninové městečko
 • 300 m od pláže se školou plachtění
 • všechny apartmány zrekonstruované
 • Thalasso Spa centrum a fitness
 • dětské kluby, golfové hřiště, vodní sporty
 • cirkus, jízda na koni, lukostřelba, ...
Poptat nyní

Ubytování

je zajištěno ve zrekonstruovaných apartmánech a řadových domcích, všechny mají vybavený kuchyňský kout (varná deska, lednička, kávovar, většina má myčku nádobí, pozn. minitrouba nebo mikrovlnná trouba v apartmánech), koupelnu, odd. WC, telefon, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), většina má balkon nebo terasu, bezbariérové apartmány typu S4 a B4 (na vyžádání)

Stravování: vlastní

více info

Holiday Village Port du Crouesty

Prázdninové městečko Pierre & Vacances Port du Crouesty je vhodné místo pro letní rodinnou dovolenou. Budovy jsou postaveny v tradičním bretaňském stylu. Resort se nachází mezi přístavem a pláží Fogeo, která je vzdálená cca 300 m. Během pobytu můžete využívat výhod v thalasso centru Crouesty Miramar s přímým přístupem z resortu nebo navštívit golfový klub Rhuys-Kever s 18-ti jamkovým golfovýmo hřištěm (cca 3 km).
Středisko tvoří tři části. První, Cap Ocean, se nachází "dva kroky" od přístavu a pobřežní cesty, apartmány zde jsou značené koncovkou "C" nebo "V" (např. typ B4C a H8V). Druhou část tvoří oblast Bretagne Douce, která leží v centru resortu s řadou aktivit. Třetí část domků u pláže se nachází v blízkosti rušného přístavu a obchodů. V průběhu posledních let proběhla rekonstrukce všech apartmánů a řadových domků na vyšší kategorii Select (****) s moderním vybavením. Některé apartmány a domky s lepší polohou (v blízkosti bazénu/moře nebo hlavní budovy), prostornější a s luxusnějším vybavením (lůžka připravená při příjezdu, DVD a audio přehrávač, kávovar Senseo, fén, topinkováč,...) jsou značeny kategorií VIP (****) - typ B5V, B7V a H8V. 

Přednosti
 • kouzelné prázdninové městečko
 • 300 m od pláže se školou plachtění
 • všechny apartmány zrekonstruované
 • Thalasso Spa centrum a fitness
 • dětské kluby, golfové hřiště, vodní sporty
 • cirkus, jízda na koni, lukostřelba, ...
Služby
recepce, mini-market, internetová kavárna, v centru městečka venkovní vyhřívaný bazén (duben - začátek září) s dětským brouzdalištěm, lehátka a slunečníky, druhý venkovní bazén s dětským bazénem a sluneční terasou s lehátky, dětské hřiště, venkovní parking (217 a 160 míst), areál široké sportovní nabídky (plážový volejbal, fotbal, volejbal, hokej, stolní tenis, multifunkční hřiště), minigolf, petanque, koncertní a disko hala, stojan na kola, fitness cvičení, animační programy, za poplatek: telefon a Wi-Fi na recepci, prádelna, bar u bazénu (červenec - srpen), restaurace (nezávislé na resortu), krytý parking (76 míst), dětské kluby, cirkus, Thalasso Spa centrum, fitness, zumba, lukostřelba, tenisové kurty, půjčovna kol, nedaleko restaurace (200 m), vodní sporty, golfové hřiště apod. (nezávislé na resortu) viz Aktivity
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • internet
 • WiFi
 • restaurace
 • dětský koutek
 • bazén
 • fitness
 • tenis
 • golf
 • animace
 • dětský klub
 • diskotéka
 • wellness centrum
Ubytování
je zajištěno ve zrekonstruovaných apartmánech a řadových domcích, všechny mají vybavený kuchyňský kout (varná deska, lednička, kávovar, většina má myčku nádobí, pozn. minitrouba nebo mikrovlnná trouba v apartmánech), koupelnu, odd. WC, telefon, TV/SAT, Wi-Fi (za poplatek), většina má balkon nebo terasu, bezbariérové apartmány typu S4 a B4 (na vyžádání)
B4C

- dvoupokojový apartmán pro max. 4 osoby (Cap Océan)
Ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna, WC, balkon nebo terasa.

B5

- dvoupokojový apartmán pro max. 4 - 5 osob
Ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, dvěma pohovkami - jedna rozkládací (lůžko vhodné pro dítě), koupelna, WC, balkon nebo terasa.
B5V - apartmán Cap Océan kategorie VIP s lepší polohou v resortu. Pozn. Některý apartmán může být mezonetový.

B5V
B6C

- dvoupokojový apartmán pro max. 5 - 6 osob (Cap Océan)
Ložnice s manželskou postelí, kabinka s palandou, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou na dvě lůžka (jedno vhodné pro dítě), koupelna s WC, balkon nebo terasa.

B7

- dvoupokojový apartmán pro max. 6 - 7 osob
Ložnice nebo mezonet s manželskou postelí, kabinka s palandou, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a dvěma pohovkami - jedna rozkládací (vhodné pro dítě), koupelna s WC, balkon nebo terasa.

B7C

- dvoupokojový apartmán pro max. 6 - 7 osob (Cap Océan)
V patře: ložnice s manželskou postelí a koupelnou s WC, pokoj s palandou nebo dvěma samostatnými lůžky. Přízemí: obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a dvěma pohovkami - jedna rozkládací (vhodné pro dítě), koupelna s WC, balkon nebo terasa. Pozn.: Patrové apartmány jsou pouze v horním patře.
B7V - apartmán Cap Océan kategorie VIP s lepší polohou v resortu.

B7V
H8V

- patrový řadový domek VIP pro max. 7 - 8 osob (Cap Océan)
V patře: ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, koupelna s WC. V přízemí: kabinka s palandou, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem nebo jedním lůžkem (vhodné pro dítě), koupelna s WC, terasa. 

S5

- jednopokojový apartmán pro max. 4 - 5 osob
Obývací místnost se dvěma pohovkami - jedna rozkládací (vhodné pro dítě), kabinka s palandou, vybavený kuchyňský kout, koupelna s WC, balkon nebo terasa.

Stravování
vlastní
Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, povlečení a ručníky, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu)