Hotel

Internacional je nově zrekonstruovaný hotel, který leží přímo u pobřežní promenády a kousek od turistického centra s rušným nočním životem. Historické centrum města Calella se nachází cca 400 m. Hotel v hlavní sezóně pořádá večerní zábavné animace s tématickým programem. Tento dvouhvězdičkový hotel je vhodný pro nenáročné klienty a je oblíbený díky výhodné ceně a výborné poloze přímo u pláže a poblíž centra.

více info

Přednosti

  • přímo u plážové promenády
  • jedno dítě pobyt ZDARMA
  • výhodná cena
  • možnost doupit plnou penzi s nápoji
  • parking
objednat nyní

Ubytování

dvoulůžkové economic pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, TV/SAT, telefon, balkón, některé pokoje s výhledem na moře (pouze na dotaz), za příplatek: pokoje s klimatizací nebo zrenovované pokoje Superior (na dotaz), pokoje pro handicapované (na vyžádání)

Stravování: polopenze (formou bufetu), plná penze nebo plná penze vč. baru - zahrnuje: pivo, sangria, džusy, nealkoholické nápoje, káva, čaj, míchané nápoje, víno, šumivé víno Cava a vodu. Bar od 10:00 do 23:00. Minimální věk 18 let. Mladší 18 let mají otevřený bar Light (bez alkoholu))

více info

Speciální nabídka

SLEVY NA PŘISTÝLCE

děti 2 - 12 let: 1. dítě ZDARMA, 2. dítě 50%, v termínu 4.3. - 26.5. a 21.10. - 27.10. 1. dítě 50%, 2. dítě ZDARMA

CK APC - tradice od roku 1992

Hotel Internacional

Internacional je nově zrekonstruovaný hotel, který leží přímo u pobřežní promenády a kousek od turistického centra s rušným nočním životem. Historické centrum města Calella se nachází cca 400 m. Hotel v hlavní sezóně pořádá večerní zábavné animace s tématickým programem. Tento dvouhvězdičkový hotel je vhodný pro nenáročné klienty a je oblíbený díky výhodné ceně a výborné poloze přímo u pláže a poblíž centra.

Služby

vstupní hala s recepcí, Wi-Fi, úschovna zavazadel, 2 výtahy, klimatizovaná restaurace, 2 bary, společenská místnost s TV, internet, videoherna, kulečník, prádelna, konferenční místnost, venkovní bazén s barem, bazénem pro děti a sluneční terasou, animační programy pro děti i dospělé (v hl. sezóně), dětský klub, 2x týdně tématická večeře, bezbariérový přístup (ne do bazénu), za poplatek: parking, trezor, domácí mazlíček (max. 8 kg)
dvoulůžkové economic pokoje s možností až dvou přistýlek, koupelna s WC, TV/SAT, telefon, balkón, některé pokoje s výhledem na moře (pouze na dotaz), za příplatek: pokoje s klimatizací nebo zrenovované pokoje Superior (na dotaz), pokoje pro handicapované (na vyžádání)
stravování: polopenze (formou bufetu), plná penze nebo plná penze vč. baru - zahrnuje: pivo, sangria, džusy, nealkoholické nápoje, káva, čaj, míchané nápoje, víno, šumivé víno Cava a vodu. Bar od 10:00 do 23:00. Minimální věk 18 let. Mladší 18 let mají otevřený bar Light (bez alkoholu))

Doprava

vlastní, autokarová nebo letecká (viz Doprava)

Začátek pobytu

od 14:00 hod

Konec pobytu

do 10:00 hod

Zájezd

Cena zahrnuje

uvedený počet nocí ve dvoulůžkovém pokoji, uvedenou stravu, TV, služby stálého delegáta (platí pro termíny od 24.5. do 5.10.)


TIP

  • přímo u plážové promenády
  • jedno dítě pobyt ZDARMA
  • výhodná cena
  • možnost doupit plnou penzi s nápoji
  • parking

Nabídky


Výlety

• BARCELONA + FONTÁNY
Odpolední a večerní výlet. Budete obdivovat úžasná modernistická Gaudího díla (např. Sagrada Família, park Guell) a navštívíte někrásnější stadion FC BCN "Camp Nou". Vychutnáte atmosféru la Rambly a voňavé tržnice La Boquería. Večer zakončíte návštěvou fontán Montjuicu - představením světla a barev.
Cena: dospělá osoba 35€, dítě do 12 let 20€

• MONTSERRAT + zubačka
Návštěva benediktýnského kláštera v pohoří ve výšce 800 m.n.m., výjezd zubačkou, prohlídka kláštera, audiovizuální projekce, ochutnávka likérů.
Cena: dospělá osoba 45€, dítě do 12 let 30€
 
• BARCELONA s fontánami + MONTSERRAT se zubačkou (zvýhodněný balíček výletů)
Při nákupu obou výletů můžete využít speciální zvýhodněné ceny za dva výlety!
Cena: dospělá osoba 70€, dítě do 12 let 39€
 
• MARINELAND
V Marinelandu zažijete spoustu zábavy, uvidíte delfíny, lachtany, papoušky a divoké ptáky přímo v letu. Rozsáhlý aquapark s bazény, dětským vodním parkem a různými atrakcemi - jízdou po řece se střídavým rychlým a klidným spádem. Dále uvidíte minizoo, kde je chováno na 80 druhů zvířat z oblasti Katalánie. Dále můžete využít spoustu barů, restaurací a dalších zařízení.
Cena: dospělá osoba 28€, dítě 5 - 10 let a senior nad 65 let 17€, dítě 3 - 4 roky 10€
 
• WATER WORLD
Aquapark se spoustou tobogánů, skluzavek, horských drah, bazénů s umělými vlnami a jiných atrakcí. Ze všech středisek jezdí do aquaparku svozový autobus. Na své si přijdou děti i dospělí.
Cena: dospělá osoba 33€, dítě s výškou 80 - 120 cm a senior nad 65 let 19€, dítě s výškou do 80 cm zdarma
 
• LA SIESTA (Španělská noc)
Velkolepá show pořádaná ve středověkém sídle La Masía. Noc plná flamenca, mariachi a taneční hudby. To vše s možností skvělé večeře. 
Cena: dospělá osoba 46€, dítě 23€ nebo varianta bez večeře: dospělá osoba 34€ a dítě 17€
 
• PORT AVENTURA / FIESTAVENTURA
Zabavní park, kde po celý den zažijete spoustu zábavy a vodního dobrodružství…Více informací zde.
Cena: dospělá osoba 63€, dítě 4 - 10 let a senior nad 60 let 53€
 
• Loď DOFI JET
Výlety lodí za poznáním letovisek na pobřeží Costa Brava a Maresme. Doporučujeme letovisko Tossa de Mar!
Cena: dospělá osoba od 15€, dítě od 10€
 
• ANDORA (shuttle bus)
Nakupování a prohlídka města.
Cena: dospělá osoba 55€, dítě 45€
 
• POTÁPĚNÍ s českým instruktorem
Cena: dospělá osoba a děti od 12 let 30€
 
Bližší informace o výletech se dozvíte na informační schůzce s delegátem po příjezdu do Španělska.

Autokarová doprava

Je zajišťována autokary s klimatizací v období 30.5. - 23.9.2019. Odjezdy z ČR každý pátek, zpět ze Španělska do ČR každou sobotu a návrat do ČR v neděli.
Pozn.: Možnost prodloužených termínů na dotaz v CK. 


CENA zpáteční jízdenky 2950Kč/os., jednosměrná 1900Kč/os., při pobytu na 2 a více týdnů cena 3600Kč/os. • ZÁKLADNÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA bez příplatku: 1. trasa - Praha, Beroun, Žebrák, Rokycany, Plzeň, Rozvadov, 2. trasa - např. Č. Lípa, Děčín, Ústí n. Labem, Teplice, Bílina, Most, Chomutov, Kadaň, Klášterec n. Ohří, Ostrov n. Ohří, K. Vary, Sokolov, Cheb - ostatní základní místa na dotaz dle prodeje • DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA za příplatek 250Kč/os (min. 4 os.).: Příbram, za příplatek 300Kč/os (min. 4 os.).: Tábor, Č. Budějovice, Písek, Hradec Králové, Pardubice, Liberec, Ml. Boleslav,  Olomouc, za příplatek 400Kč/os (min. 4 os.).: Brno, Jihlava, ... za příplatek 450Kč/os (min. 4 os.).: Opava, Ostrava, Nový Jičín, ... ostatní nástupní místa na dotaz dle prodeje • dopravce si vyhrazuje změnu nástupního místa při počtu do 4 klientů bez nároku na slevu změny nástupního místa • nad 15 osob se příplatek za jiné nástupní místo nehradí • příplatek za výběr místa v autobuse - místenka 300Kč/os. 


Pozn.: Vzhledem k velkému počtu vypsaných nástupních míst mohou být svozy při cestě tam a rozvozy při cestě zpět zabezpečeny autobusy, mikrobusy a os. vozy. Existuje tedy i možnost přestupu na trase v ČR. Změna trasy je vyhrazena podle počtu osob. CK APC si vyhrazuje právo na změnu ceny dopravy v případě zvýšení ceny nafty. 

Letecká doprava

LETECKÁ DOPRAVA: ke všem zájezdům na pobřeží Costa Maresme a Costa Brava nabízíme leteckou dopravu na pravidelné lince Praha - Barcelona – Praha. Cena letenky je kalkulována v nejnižší cenové třídě. Odlety a přílety jsou každý den v týdnu. Je možné vybrat si libovolný počet dní a letenku k ubytování nakombinovat na Vámi vybraný počet dní pobytu, např. 7, 10, 11 a 14 nocí (cena ubytování dle platného ceníku).


PŘI VČASNÉM NÁKUPU LETENKY MŮŽETE UŠETŘIT AŽ NĚKOLIK TISÍC KORUN.

CENA na osobu viz ceník, infant (0 - 1,99 let) 1.900Kč
Cena zahrnuje: letenku Praha - Barcelona - Praha, letištní a bezpečnostní taxy vč. palivového připlatku, navíc je v ceně zahrnut autokarový transfer z letiště na hotel a zpět, který zajišťuje náš španělský partner.
POZN: ceny letenek se mohou měnit každý den.

POZOR! Pro nákup letenek platí VŠEOBECNÉ PODMÍNKY LETECKÉ SPOLEČNOSTI! Celkovou cenu letenky je třeba uhradit v plné výši! Na letenky platí vždy 100% storno a nelze měnit jméno cestujícího. Proto doporučujeme sjednat si k letecké dopravě cestovní pojištění vč. pojištění storno poplatků.


Možnost zakoupení oblíbeného sedadla:
Okno/ulička/střed 280Kč
Exit 780Kč