Hotel

Hotel Le Solei je jedním z nejznámějších hotelů v Lido di Jesolo. Nachází se přímo u pláže. Má venkovní bazén, jacuzzi, bazén pro děti. Z terasy restaurace je překrásný výhled na moře. Hotel hostům nabízí moderně zařízené pokoje. Hotel má nejen výbornou polohu, ale také klientům poskytuje veškerý komfort.

více info

Přednosti

  • výborná poloha hotelu
  • mezinárodní restaurace
  • WI-FI zdarma
objednat nyní

Ubytování

Stravování:

více info
CK APC - tradice od roku 1992

Hotel Le Soleil

Hotel Le Solei je jedním z nejznámějších hotelů v Lido di Jesolo. Nachází se přímo u pláže. Má venkovní bazén, jacuzzi, bazén pro děti. Z terasy restaurace je překrásný výhled na moře. Hotel hostům nabízí moderně zařízené pokoje. Hotel má nejen výbornou polohu, ale také klientům poskytuje veškerý komfort.

Služby

SLUŽBY: venkovní bazén, bazén pro děti, jacuzzi, mezinárodní restaurace, plážový servis, bar, WI-FI, parkovací místo (omezené množství, garáž na dotaz 10€/den), půjčovna kol, wellnes• UBYTOVÁNÍ: všechny pokoje mají balkón, telefon, TV/SAT, trezor, mini bar, fén, klimatizaci, vlastní koupelnu s WC; dvoulůžkové pokoje Standard (výhled za příplatek); prostornější pokoj Superior, prostornější pokoj Deluxe s prostornou terasou• STRAVOVÁNÍ: polopenze (snídaně formou bufetu, večeře à la carte o 3 chodech a salátový bufet), možnost dokoupení plné penze• DOPRAVA: vlastní nebo autokarová (viz Doprava)

stravování:

Doprava

Začátek pobytu

Konec pobytu

Zájezd

Cena zahrnuje

uvedený počet nocí s polopenzí


TIP

  • výborná poloha hotelu
  • mezinárodní restaurace
  • WI-FI zdarma

Nabídky


Výlety

 • BENÁTKY EXPRESS
Výlet v českém jazyce, každé pondělí. Návštěva města, které patří mezi jedinečné na světě. Uvidíte nejdůležitější místa v Benátkách s možností projížďky v gondole(17€/os.). Nástup v Lido di Jesolo (cca v 8 hod. ráno, dle místa ubytování).
34€ dospělý, 26€ dítě (3-12 let), v ceně: autobus, loď, asistence v českém jazyce. Více informací v CK.
 

 • BENÁTKY - VENEZIE
Motorový člun nebo autobus Vás doveze do Benátek, jednoho z nejkrásnějších měst světa navštěvovaného každoročně miliony turisty. Uvidíte nejznámější místa Benátek, např. Dóžecí palác, chrám sv. Marka, most Rialto a další. Odjezd po snídani.
Orientační cena na osobu: 52€

• BENÁTKY V NOCI
Projížďka na lodi po známém „Canal Grande“, k vidění je spousta paláců na obou březích. Odjezd po obědě.
Orientační cena na osobu: 52€ 
 
• OKRUČNÍ JÍZDA PO OSTRŮVCICH V LAGUNĚ
Autobusem do Punta Sabbioni, poté motorovým člunem projížďka po ostrůvcích v benátské laguně, prohlídka římské basiliky – ostrov Torcello, nejznámější ostrov Burano - umění krajek a kraječek a ostrov Murano – sklárna. Odjezd po obědě, návrat navečer.
Orientační cena na osobu: 48€
 
• ALPSKÉ POHOŘÍ - CORTINA D'AMPEZZO
Po projetí Benátské nížiny, od Vittoria Veneta, se začíná odkrývat předhůří Alp a poté celé pohoří Alp v překrásné scenérii od Dolomit, Cortiny až po Monte Cristallo, s panoramatickou vyhlídkou na S. Croce. Odjezd po snídani, návrat navečer.
Orientační cena na osobu: 44€
 
• OCHUTNÁVKA VÍNA
Sympatický a relaxační den pod širým nebem, veselý a hravý. Ráno procházka a nákupy v půvabném středověkém městečku v srdci benátského venkova. Pokračuje návštěvou zemědělského statku s ochutnávkou bílého a červeného vína přímo ze sudů a občerstvením složeným z typických místních produktů. Odjezd po snídani, návrat odpoledne.
Orientační cena na osobu: 42€
 
• JEZERO LAGO DI GARDA
Prohlídka Verony, překrásného města, i starobylé římské arény, ve které jsou uváděny různé slavné opery.
Sirmione: malý poloostrov na Gradském jezeře, návštěva středověkého hradu, obdivování starých římských zřícenin a vodních vřídel. Odjezd po snídani, návrat navečer.
Orientační cena na osobu: 50€
 
• FLORENCIE
Po projetí Apenin se vstoupí do překrásného Toskánska. Zde je cíl cesty - Florencie, která byla po určitou dobu také hlavním městem Itálie. Florencie, kterou protéká řeka Arno, uchovává mimořádné umělecké dědictví, svědectví civilizace, která zde žila již před mnoha stoletími. Odjezd po snídani, návrat cca ve 23 hod.
Orientační cena na osobu: 90€ 

Bližší informace o výletech se dozvíte na místě u zahraničního partnera.
 
 
Další tipy na výlet:
 
• ZÁBAVNÍ PARK GARDALAND
Obrovský zábavní park gardaland nejen pro děti, ale i dospělé. Zábavní atrakce, horské dráhy, vodní svět, aquarium, show pro děti, obchody, bary, restaurace a další.
Cena vstupného na osobu: 35€
 
• JESKYNĚ POSTUMIA
Návštěva Postumie s projížďkou vláčkem jeskyněmi, obdivovat lze kromě vnitřku jeskyní i podzemní říčku.
 
• AQUILEIA-MIRAMARE-TRIESTE
Prohlídka starobylé basiliky v městě Aquileia, zámku Miramare a přilehlé velkolepé zahrady, památek v Terstu – katedrála, zámek, přístav, římský amfiteátr.

 


Autokarová doprava

je zajišťována autokary s klimatizací v období 17.5. - 29.9.2019. Odjezdy z ČR každý pátek a zpět z Itálie do ČR každou sobotu.
 
CENA zpáteční jízdenky 2050Kč/os., jednosměrná 1400Kč/os. • NÁSTUPNÍ MÍSTA bez příplatku: Praha, Dobříš, Příbram - Dubenec, Písek, Benešov, Tábor, Č. Budějovice, Jihlava, Brno, Mikulov • DALŠÍ NÁSTUPNÍ MÍSTA za příplatek 150Kč - 300Kč/os. dle prodeje na dotaz v CK APC (např. Plzeň, Beroun, Liberec, Mladá Boleslav, Ústí n. Labem, Most, Kladno, Pardubice, Ostrava) - ostatní svozová místa jsou garantována při min. počtu 5 a více klientů • každá osoba musí mít vlastní sedačku • další zavazadlo pouze po domluvě za příplatek 300Kč • přeprava zvířat není možná 
 
Pozn.: Vzhledem k velkému počtu vypsaných nástupních míst mohou být svozy při cestě tam a rozvozy při cestě zpět zabezpečeny autobusy, mikrobusy a os. vozy. Existuje tedy i možnost přestupu na trase v ČR. Změna trasy je vyhrazena podle počtu osob. CK APC si vyhrazuje právo na změnu ceny dopravy v případě zvýšení ceny nafty.
 
Dopravce Vás zaveze k agentuře italského partnera. Tam, během dne (po připravení apartmánu), obdržíte klíče. V agentuře je možné uschovat zavazadla a použít WC. Transfer od agentury k rezidenci není zahrnut v ceně, lze si jej doobjednat. Doporučujeme objednat předem v naší CK. Nebo je možné dojít k apartmánu pěšky. Totéž platí i pro zpáteční cestu. Časy odjezdů zpět budou vždy poslány klientům formou sms zprávy nejpozději v sobotu (den odjezdu do ČR) do 12.00 hod.