Les 2 Alpes

Nebyl nalezen žádný záznam. Doporučujeme změnit kritéria pro vyhledávání (termín, počet osob, stravování destinaci,... ) nebo nás kontaktujte na tel. čísle 608101596.

Les 2 Alpes

Les 2 Alpes patří mezi dynamické lyžařské resorty ležící v alpské oblasti Isére poblíž národního parku Ecrins. Je oblíbený díky dobrým sněhovým podmínkám a skvělému klimatu. Je vhodný pro lyžaře začátečníky, ale oblíbili si ho i zkušení lyžaři, též nabízí podmínky pro extrémní lyžování. Resort disponuje širokou škálou "aprés ski" aktivit od relaxačních a sportovních zařízeních, až po zábavné podniky. 

Les 2 Alpes je opravdový ráj pro lyžaře i snowboardisty s možností celoročního lyžování na ledovci Mont de Lans, se sjezdovkami různých obtížností a s jedním z nejlepších snowparků ve Francii pro fanoušky free ride stylu. Oblast La Grave fascinuje volným terénem s prašanem a jízdou v boulích. Středisko je skvěle vybaveno mnoha moderními lyžařskými vleky, např. novinkou sezóny 2010/11 byla nová lanovka Sautet propojující oblasti La Toura (2914 m) a La Fée.

Mezi další lákadla i pro nelyžaře patří v tomto středisku restaurace na sjezdovkách i mimo ně, kino, bowlingové dráhy, plavecký bazén, kluziště, fitness a spa centrum, squash, koňské spřežení, sněžnice, sáňkování a mnoho dalších aktivit.

Aktualizuji výpis...