Španělsko
Španělsko
Obsazení jednoho pokoje:

Rezevaci lze vytvořit pouze po jedmom pokoji nebo apartmánu. Věk dětí je důležitý převážně u hotelových pokojů.

Děti a věk

nejdříve zadejte termín

nejdříve zadejte termín

Filtry

Aktivovanéné filtry

Nejpoužívanější filtry

« 1 2 »

Madrid

Madrid je hlavním městem Španělska a je známý jako Villa y Corte. Je to největší město v zemi a třetí největší v Evropské unii s více než 3 miliony obyvatel (více než 6 milionů ve své metropolitní oblasti).

Madrid se dále nazývá jako město medvěda a jahodníku (vila del Oso y el Madroño). Přezdívka pochází z poloviny třináctého století, což je podle pověsti výsledkem sporu mezi Radou a duchovními o právu na určité lesy a pole. Společně se dohodli, že lesy budou patřit radě a louky duchovním. Na památku dohody přidala Rada ke štítu obce jahodový strom s černým medvědem opřeným o kmen.

Madrid nabízí nespočet věcí, které můžete dělat a vidět, okouzlující čtvrti a živé parky k prozkoumání, jako je palác, Retiro, Prado a další. Mimo jiné se z Madridu můžete vydat do Toleda nebo Segovia na celodenní trip:

https://www.introducingmadrid.com/activities/toledo-segovia-full-day-trip

Tip:

Doporučujeme Vám navštívít jedinou flexetariánskou restauraci v Madridu, že jste ještě neslyšeli o tomto konceptu? Je to především vegetariánská strava, která občas zahrnuje maso nebo ryby. Jinými slovy, je tu něco pro každého.

http://www.nakedmadrid.com/2016/03/09/zoco-comidero-eat-well-and-feel-great-at-madrids-first-and-only-flexitarian-restaurant/

Aktualizuji výpis...

Dotaz k ubytování.