Mallorca

Španělsko

Mallorca

Mallorca je perlou Baleárských ostrovů, kde se spojují azurové vody Středozemního moře s majestátními horami, skrytými zátokami a pulzujícími městskými scénami. Její pestrost a krása představují lákavý cíl pro každého cestovatele. Zde se historie prolíná s moderním komfortem a přírodní krásy s prvotřídními službami, díky čemuž je Mallorca ideální destinací pro náročné zákazníky, kteří hledají ubytování ve Španělsku.

Úchvatná příroda a pláže

Mallorca se může pochlubit více než 500 km pobřeží, kde se nachází nespočet pláží – od rodinných pláží s jemným zlatavým pískem a pozvolným vstupem do moře, po romantické zátoky obklopené drsnými skalami a zelenou vegetací. Obzvlášť vyhledávané jsou pláže jako Playa de Muro nebo Es Trenc, které jsou známé svou křišťálově čistou vodou a bezchybnými službami.

Historie a kultura

Ostrov je domovem fascinujících historických památek. Hlavní město Palma de Mallorca je korunováno impozantní katedrálou La Seu, která je skvělým příkladem gotické architektury. Malerické vesničky jako Valldemossa a Deià, jež inspirovaly umělce a spisovatele, jsou ukázkou tradiční mallorčanské architektury s kamennými fasádami a zelenými okenicemi.

Gastronomie

Mallorčanská kuchyně je celebritou ve světě gastronomie. Nabízí bohatou paletu chutí, od svěžích mořských plodů po chutné sobrassady a ensaimadas. Gurmáni zde najdou širokou škálu restaurací, které slibují nezapomenutelné kulinářské zážitky – od tradičních tapas barů po restaurace s michelinskými hvězdami.

Aktivity a zábava

Pro ty, kteří chtějí svou dovolenou aktivně prožít, nabízí Mallorca nepřeberné množství možností – od golfu, jachtingu a vodních sportů po horskou cyklistiku a trekking v pohoří Serra de Tramuntana, které je zařazeno na seznam světového dědictví UNESCO.

Ubytování

Na Mallorce se nachází široká škála ubytovacích možností – od luxusních resortů s all inclusive službami po útulné boutique hotely nebo privátní vily s bazény, které poskytují diskrétnost a nezávislost. S ubytováním doslova na dosah od pláže se mohou hosté každý den probouzet s výhledem na světlé vody Středozemního moře a usínat za zvuků vln.

Cala d'Or: Exotická Elegance

Objevte Cala d'Or, kde elegance splývá s exotickými zátokami a nádhernými plážemi. Tato destinace nabízí skvělou kombinaci luxusního ubytování a krystalických vod, která je jako stvořená pro vaše snové úniky z reality.

Alcudia: Historický Klenot

V Alcudii se historie mísí s hedvábnými plážemi. Toto historické město obehnané hradbami je ideální pro ty, kdo hledají kulturní zážitky i slunečné dny u moře.

Can Picafort: Pobřežní Rozmanitost

Can Picafort je synonymem pro živou atmosféru a rozmanité pláže. Odpočívejte na zlatém písku nebo prozkoumejte místní noční život, vše je zde na dosah.

Can Pastilla: Pohodlí u Pláže

Can Pastilla, jen krok od palmy, je oázou pohodlí a relaxace. S promenádou plnou zážitků a blízkostí města je ideálním místem pro každého.

Sóller: Malorský Poklad

Sóller, ukrytý mezi zelenými horami, je pravý malorský poklad. Historický vlak a okouzlující přístav vás zavedou do srdce tradiční Mallorky.

Cala Rutjada: Potápěčský Ráj

Ponořte se do Cala Rutjada, kde vás čekají potápěčské dobrodružství v křišťálových vodách. Toto středisko je dokonalé pro objevování podmořského světa.

Santa Ponsa: Rodinný Ráj

Santa Ponsa s širokými plážemi a klidnými vodami je jako stvořená pro rodinnou dovolenou. Užijte si tu pohodu i zábavu pro všechny věkové kategorie.

Sa Barca Trencada: Klidný Úkryt

Sa Barca Trencada je klidný úkryt pro ty, kdo hledají mír a ticho v srdci přírody. Tato málo navštěvovaná zátoka je vaším soukromým útočištěm.

Cala Millor: Pobřežní Příjemnost

Cala Millor vás zve k příjemným chvílím u moře. S dlouhými plážemi a průzračnou vodou je zárukou nezapomenutelných pobřežních radovánek.

Palmanova: Slunečná Energie

Palmanova pulsuje sluneční energií. Toto středisko je oblíbené pro své zábavné pláže a rozmanité možnosti stravování i ubytování.

Magaluf: Noční Život Nonstop

Magaluf je centrem nekonečné zábavy. Toto místo je mekkou pro ty, kdo hledají výborný noční život a báječnou plážovou atmosféru.

Sa Coma: Pohodový Pobyt

Sa Coma představuje pohodový pobyt s komfortními plážemi a přátelskou atmosférou, vhodnou pro rodiny a páry hledající relaxaci.

Playa de Muro: Písečné Rozkoše

Playa de Muro je domovem nádherných písečných rozkoší. Tento plážový ráj je dokonalým místem pro dlouhé dny strávené lenošením u vody.

Palma de Mallorca: Kosmopolitní Srdce

Palma de Mallorca, kosmopolitní srdce ostrova, je plné života, kultury a nádherných památek. Zdejší katedrála a živé ulice jsou must-see pro každého návštěvníka.

Playa de Palma: Pobřežní Vír

Playa de Palma nabízí pobřežní vír aktivit a zábavy. Toto dynamické středisko je ideálním místem pro odpočinek i adrenalinové sporty.

Závěrem

Objevte kouzlo dovolené ve Španělsku, kde sluneční svit, vánek moře a šum vln vytvářejí neopakovatelnou symfonii pro vaši dovolenou u moře. Mallorca, jakožto koruna Středozemního moře, představuje ideální destinaci pro každý typ cestovatele. Ať už hledáte rodinnou dovolenou s dětmi, plnou nezapomenutelných zážitků na zlatavých plážích, či toužíte po klidném útočišti v hotelech Adults only, kde se dospělí mohou oddávat luxusu a pohodě bez rušivých elementů, Mallorca nabízí ubytování, které přesně odpovídá vašim představám.

Pro ty, kteří chtějí maximálně využít každý moment svého pobytu, jsou k dispozici hotely a resorty s konceptem all inclusive, kde se starosti s plánováním jídla a nápojů rozplývají jako jemný písek mezi prsty. Ubytování u pláže vám pak umožní zažít ranní probuzení s výhledem na neskončenou modř a usínání za zvuku mořských vln, které jsou symbolem pravé dovolené. MallorcaUbytování blízkosti pláže na Mallorce je skutečným rájem pro milovníky slunce, pláže a kvalitního ubytování, ať už cestujete sami, jako pár nebo s rodinou. Vychutnejte si bezchybnou kombinaci relaxace a rozmanitosti, kterou dovolená na Mallorce nabízí.

Aktualizuji výpis...