Španělsko
Španělsko
Obsazení jednoho pokoje:

Rezevaci lze vytvořit pouze po jedmom pokoji nebo apartmánu. Věk dětí je důležitý převážně u hotelových pokojů.

Děti a věk

nejdříve zadejte termín

Filtry

Aktivovanéné filtry

Nejpoužívanější filtry

« 1 2 16 »

Mallorca

Užijte si zátoky tyrkysové vody tak čisté, že čluny se vznášejí ve vzduchu, vydejte se do skrytých jeskyní, navštivte majáky s nekonečnými výhledy a uvidíte nezapomenutelné západy slunce. To je život na největším z Baleárských ostrovů , místo idylické krajiny, kde jsou hory jen pár kroků od pláže, a inspirace pro generace spisovatelů, hudebníků a malířů.
Výlet na ostrov by mohl začít v Palmě , jejím živém hlavním městě, a pokračovat ve vesnicích, kde můžete zapomenout na vnější svět, jako je Valldemosa nebo Sóller . Podnebí je vždy mírné a všude najdete skutečný středomořský životní styl a kuchyni. Protože Mallorca opravdu ztělesňuje středomořského ducha.
Palma je jedním z nejkrásnějších měst, která můžete prozkoumat pěšky v celém Španělsku. Kromě katedrály, zámku Bellver , muzea Es Baluard a nadace Pilar i Joan Miró doporučujeme podniknout výlety na jeho nádvoří, stravovat se v restauracích s kuchyní z celého světa, nakupovat v exkluzivních buticích Passeig del Born a namáčet na slunci v kavárně na chodníku.
Budete v pokušení zůstat tam navždy, ale Palma je jen vchodem na fascinující ostrov. Cestovatelé najdou okouzlující vesnice jako Valldemossa, kde v Charterhouse zůstali skladatel Chopin a spisovatel George Sand. Velmi blízko je Sóller, kam se můžete vydat starožitným vlakem. Mezi další možnosti patří Deià a ohromující zahrady Son Marroig, Pollença s jeho živým přístavem nebo Alcúdia s nedotčenými zátokami.
Na všech těchto místech můžete vyzkoušet trend „pomalého jídla“ v restauracích oceněných hvězdami Michelin, v přístavech nebo v cukrárnách, kde prodávají slavné pečivo ensaimada. Můžete využít příležitosti k nákupu místních řemesel nebo si jen tak odpočinout u koktejlu v některém z exkluzivních plážových klubů na Mallorce.
Aktualizuji výpis...

Dotaz k ubytování.