×
Itálie Francie Španělsko Maledivy Mauricius Emiráty Kontakt

Francie - Azurové pobřeží - Monaco - Roquebrune Cap Martin

nalezen 1 nabídka
Pobyt od:

Monaco - Roquebrune Cap Martin

Roquebrune Cap Martin je malebná středověká obec s výhledem na Středozemní moře, která leží v nadmořské výšce 300 metrů. Nachází se v blízkosti italských hranic a najdete ji mezi Monakem (vzdálené cca 8 km) a Mentonem (cca 2 km). Obec je chráněná před severními větry a je zde obzvlášť mírné klima. Roquebrune Cap Martin má pěknou oblázkovou pláž.
Pobyt v Roquebrune Cap Martin na Azurovém pobřeží Vám dává možnost užít si nepřeberné množství volnočasových aktivit. Krom pěší tursitky, procházek podél pobřeží a vodních sportů, zde můžete vyzkoušet například i paragliding na Mont-Gro z výšky 700 m nebo se jen v klidu procházek labyrintem křivolakých uliček staré historické části města. Místo je i vhodným výchozím bodem pro ty, kteří chtějí navštívit např. slavné Cannes a Monako, ale také Nice nebo Menton.

Aktualizuji výpis...

PO-PÁ: 9-17

kancelář

608 101 596-9

Po-Pá: 9-21

CHAT: 9 - 21

7 dní v týdnu

apc@apc-ck.cz

nonstop

NENECHTE SI UJÍT!

Rady, tipy, novinky, akce v nabídce!

KONTAKT

Fandíte nám? Napište!

Vančurova 1987, 26301 Dobříš
Tel.: 608 101 596-9
Email: apc@apc-ck.cz
SERVIS
pomoc 24/7
chat on-line 9-21
osobní konzultace

Údaje o produktech uvedené na stránkách www.mojeprazdniny.cz byly zpracovány na základě informací dostupných v době jejich zpracování. CK APC si vyhrazuje právo na změnu těchto údajů a opravu případných chyb vzniklých při zadávání dat.

© 2017 APC CK veškerá práva vyhrazena