Rezidence Kalinda

Rezidence Kalinda

Rezidence Kalinda je nově vybudovaný komplex z šesti horských chat, který se nachází přímo v centru Tignes Les Boisses (1850 m) vedle kostela a v blízkosti nové obchodní zóny. Rezidence byla postavena v duchu klasické horské vesničky jako klidné místo s dostupnými službami a v blízkosti vleků. Středisko je vhodné speciálně pro začátečníky a tak Kalinda patří mezi ta pravá místa pro vaši rodinu. Najdete zde novou osmimístnou lanovku Boisses se snadným přístupem na celou lyžařskou oblast Espace Killy, která má k dispozici na 300 km sjezdovek.  Rezidence Kalinda nabízí nové, prostorné a luxusně zařízené apartmány, stejně tak je zařízen celý komplex. Pokud do rezidence zavítáte z důvodů relaxace, budete ohromeni krásným wellness&spa centrem. Ô Des Cimes centrum přinese procedury a masáže pro celou rodinu vč. vyhřívaného bazénu a dětského brouzdaliště.

Přednosti

 • malebná village se všemi službami
 • zábava pro celou rodinu
 • 300 km sjezdovek různých úrovní
 • luxusní ubytování a komfortní zařízení
 • nově vybudovaný komplex se spa

Rezidence Kalinda

Rezidence Kalinda je nově vybudovaný komplex z šesti horských chat, který se nachází přímo v centru Tignes Les Boisses (1850 m) vedle kostela a v blízkosti nové obchodní zóny. Rezidence byla postavena v duchu klasické horské vesničky jako klidné místo s dostupnými službami a v blízkosti vleků. Středisko je vhodné speciálně pro začátečníky a tak Kalinda patří mezi ta pravá místa pro vaši rodinu. Najdete zde novou osmimístnou lanovku Boisses se snadným přístupem na celou lyžařskou oblast Espace Killy, která má k dispozici na 300 km sjezdovek. 
Rezidence Kalinda nabízí nové, prostorné a luxusně zařízené apartmány, stejně tak je zařízen celý komplex. Pokud do rezidence zavítáte z důvodů relaxace, budete ohromeni krásným wellness&spa centrem. Ô Des Cimes centrum přinese procedury a masáže pro celou rodinu vč. vyhřívaného bazénu a dětského brouzdaliště.

Přednosti

 • malebná village se všemi službami
 • zábava pro celou rodinu
 • 300 km sjezdovek různých úrovní
 • luxusní ubytování a komfortní zařízení
 • nově vybudovaný komplex se spa

Služby

Místní wellness&spa centrum "Ô Des Cimes" je otevřené pro klienty zdarma s vnitřním vyhřívaným bazénem, dětským brouzdalištěm, vířivkou, saunou, tureckými lázněmi a fitness. Dále spa centrum nabízí masáže a beauty ošetření obličeje i těla (za příplatek). recepce (zapůjčení her a dalších služeb), salonek s krbem, denní tisk, výtah, úschovna zavazadel, Wi-Fi na recepci (1 přístup zdarma, další za poplatek), vyhřívané skříňky na lyže, vstup do wellness&spa centra, na vyžádání zapůjčení dětské výbavičky (postýlka, židlička, lahvička apod.), za poplatek: kryté parkování (výška max. 1.90 m), prádelna, donáška nákupu, donáška čerstvého pečiva (objednávky den předem na recepci), domácí mazlíček, ostatní wellness&spa služby (ošetření těla a obličeje, masáže apod.), malá samoobsluha a prodej regionálních výrobků, obchod s lyžařskou výbavou
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • WiFi
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

nové prostorné a komfortně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyňskou linkou (sklo-keramická varná deska, multifunkční trouba, lednička, myčka nádobí, kávovar Senseo, mixér, konvice, topinkovač, tlakový hrnec), koupelna s WC, fén, LCD TV, telefon, Wi-Fi (1 přístup zdarma, další za poplatek), balkon, bezbariérové apartmány typu B4 a T6 (na vyžádání)

apartmán 3P6G

- třípokojový apartmán pro max. 6 osob - Gold (cca 55 - 60m2)
Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (pro 2 osoby), koupelna, WC, balkon.
Pozn.: Některé apartmány jsou mezonetové.

apartmán 3P6S

- třípokojový apartmán pro max. 6 osob - Silver (cca 40 - 45m2)
Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (pro 2 osoby), koupelna, WC, balkon.

apartmán 4P8

- čtyřpokojový apartmán pro max. 8 osob
Ložnice s manželskou postelí, dvě ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (pro 2 osoby), koupelna, 2 WC, navíc sprchový kout, balkon.
Pozn. Některé apartmány jsou mezonetové.

apartmán 5P10

- pětipokojový patrový apartmán pro max. 10 osob
Dvě ložnice s manželskou postelí, dvě ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (pro 2 osoby), 2 koupelny, 2 WC, balkon.

apartmán B4

- dvoupokojový apartmán pro max. 4 osoby
Ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (pro 2 osoby), koupelna, WC, balkon.

Stravování

vlastní

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, povlečení, ručníky, 2 utěrky, sadu čistících prostředků, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu vč. nádobí), vstup do wellness&spa centra "Ô Des Cimes" (krytý vyhřívaný bazén, jacuzzi, sauna, pára a fitness)