Rezidence L'Ecrin des Neiges

Rezidence L'Ecrin des Neiges

Rezidence P&V Premium L’Ecrin des Neiges je moderní rezidence, jejíž chloubou je výhodné umístění v centru Val Claret v Tignes se snadným přístupem na celou lyžařskou oblast Espace Killy. Budova je navržena v tradičním savojském stylu. Ubytování je zajištěno v okouzlujících, prostorných a plně vybavených apartmánech, které byly navrženy pro vaše maximální pohodlí (tři apartmány s bezbariérovým přístupem na dotaz). Vzdálenost k lyžařským vlekům je cca 250 m. V horní části Val Claret cca 50 m od rezidence se nachází několik restaurací, barů, mini-market, pekařství, obchody se sportovní výbavou a další. Město Tignes provozuje komfortně zařízenou sportovní halu s přístupem do fitness&wellness centra "Spa et Beauté Montagne", ve kterém najdete krytý vyhřívaný bazén, saunu, turecké lázně, kardio-zónu a posilovnu (za poplatek).

Přednosti

 • zapůjčení lyžařské výbavy
 • proslulá olympijská oblast Espace Killy
 • 300 km sjezdových tratí, 40 km běžeckých
 • cca 250 m od nejbližších sjezdovek
 • vedle rezidence spa centrum s fitness

Rezidence L'Ecrin des Neiges

Rezidence P&V Premium L’Ecrin des Neiges je moderní rezidence, jejíž chloubou je výhodné umístění v centru Val Claret v Tignes se snadným přístupem na celou lyžařskou oblast Espace Killy. Budova je navržena v tradičním savojském stylu. Ubytování je zajištěno v okouzlujících, prostorných a plně vybavených apartmánech, které byly navrženy pro vaše maximální pohodlí (tři apartmány s bezbariérovým přístupem na dotaz). Vzdálenost k lyžařským vlekům je cca 250 m.
V horní části Val Claret cca 50 m od rezidence se nachází několik restaurací, barů, mini-market, pekařství, obchody se sportovní výbavou a další. Město Tignes provozuje komfortně zařízenou sportovní halu s přístupem do fitness&wellness centra "Spa et Beauté Montagne", ve kterém najdete krytý vyhřívaný bazén, saunu, turecké lázně, kardio-zónu a posilovnu (za poplatek).

Přednosti

 • zapůjčení lyžařské výbavy
 • proslulá olympijská oblast Espace Killy
 • 300 km sjezdových tratí, 40 km běžeckých
 • cca 250 m od nejbližších sjezdovek
 • vedle rezidence spa centrum s fitness

Služby

vstupní hala s recepcí a krbem, dětský koutek na recepci, zapůjčení her, novin a časopisů, úschovna zavazadel, výtah, Wi-Fi na recepci (základní připojení), skibusová doprava v Tignes, bezbariérový přístup, za poplatek: prádelna, Wi-Fi (plné připojení), podzemní parking (35 míst), donáška čerstvého pečiva či nákupu na apartmán (objednávky na recepci), domácí mazlíček, zapůjčení lyžařské výbavy, nedaleko fitness&wellness centrum (krytý vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, kardio-zóna atd.), dětské kluby a lyžařské školy
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • WiFi
 • dětský koutek
 • dětský klub
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

moderní apartmány s plně vybavenou kuchyňkou (sklokeramická varná deska, multifunkční trouba, lednička, myčka nádobí, toustovač, kávovar), koupelna s WC, fén, LCD TV, telefon, Wi-Fi (základní připojení zdarma, plné připojení za poplatek), trezor (za poplatek), balkon nebo terasa, bezbariérový apartmán typu B4, T6 a Q8 na dotaz, apartmány Superior - jsou prostornější a mají profesionální kávovar Nespresso (typ T6S, Q8S a G10)

apartmán B4

- dvoupokojový apartmán pro max. 3 - 4 osoby
Ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, sprchový kout s WC, balkon nebo terasa.

apartmán B6

- dvoupokojový apartmán pro max. 5 - 6 osob
Ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), kabinka s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s WC, balkon nebo terasa.

apartmán G10

 - pětipokojový apartmán Superior pro max. 9-10 osob
Ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), tři dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna a sprchový kout s WC, balkon nebo terasa. Superior = prostornější apartmán s profesionálním kávovarem Nespresso.
Pozn.: Většina apartmánů je patrových.

apartmán Q8

 - čtyřpokojový apartmán pro max. 8 osob
Ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), dvě dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna a sprchový kout s WC, balkon nebo terasa.
Q8S - prostornější apartmán Superior s profesionálním kávovarem Nespresso.
Pozn.: Některé apartmány Superior mohou být patrové.

apartmán Q8S

apartmán T6

- třípokojový apartmán pro max. 6 osob
Ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s WC, balkon nebo terasa.
T6S - prostornější apartmán Superior s profesionálním kávovarem Nespresso.
Pozn.: Některé apartmány Superior mohou být patrové.

apartmán T6S

Stravování

vlastní, možnost dokoupení balíčku "snídaně premium" (pro 4 os.)

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, Wi-Fi (základní připojení), povlečení, ručníky, 2 župany, 2 utěrky a 1 sadu čistících prostředků, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu a nádobí)