Rezidence La Ginabelle

Rezidence La Ginabelle

Rezidence Pierre & Vacances Premium La Ginabelle je umístěna v srdci Chamonix, nabízí 70 zrekonstruovaných apartmánů, které jsou navrženy pro váš maximální komfort. Apartmány jsou prostorné, pro 4 až 8 osob, s možností Wi-Fi připojení, plně vybavené veškerým zařízením, které vám zajistí příjemné strávení vaší dovolené. Rezidence se nachází na ideálním místě poblíž centra střediska Chamonix a cca 300 m od lyžařských vleků. Místní Wellness centrum "Deep Nature Spa by Algotherm" je otevřeno pro klienty zdarma, s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, tureckými lázněmi a kardio-posilovnou. Dále wellness centrum nabízí masáž obličeje i masáž těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků. 

Přednosti

 • vstup do wellness&spa centra zdarma
 • komfortní apartmány s kvalitním servisem
 • středisko v pravém savojském stylu
 • ideální umístění v centru střediska

Rezidence La Ginabelle

Rezidence Pierre & Vacances Premium La Ginabelle je umístěna v srdci Chamonix, nabízí 70 zrekonstruovaných apartmánů, které jsou navrženy pro váš maximální komfort. Apartmány jsou prostorné, pro 4 až 8 osob, s možností Wi-Fi připojení, plně vybavené veškerým zařízením, které vám zajistí příjemné strávení vaší dovolené. Rezidence se nachází na ideálním místě poblíž centra střediska Chamonix a cca 300 m od lyžařských vleků.

Místní Wellness centrum "Deep Nature Spa by Algotherm" je otevřeno pro klienty zdarma, s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, tureckými lázněmi a kardio-posilovnou. Dále wellness centrum nabízí masáž obličeje i masáž těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků. 

Přednosti

 • vstup do wellness&spa centra zdarma
 • komfortní apartmány s kvalitním servisem
 • středisko v pravém savojském stylu
 • ideální umístění v centru střediska

Služby

vstupní hala s recepcí a krbem, Wi-Fi na recepci (základní připojení), dětský koutek na recepci, zapůjčení žehličky, her, novin apod., TV místnost, skříňky na lyže, bezbariérový přístup, krytý vyhřívaný bazén, vstup do wellness centra (sauna, turecké lázně, fitness s kardio-zónou), dětská postýlka, za poplatek: krytý parking (46 míst, omezená výška 1.9 m), Wi-Fi (plné připojení), automat s nápoji a lehkým občerstvením, spa a další beatuy ošetření, donáška ranního pečiva/hl. menu/nákup na apartmán (objednávky na recepci), domácí mazlíček, nedaleko rezidence dětský klub (600 m od rezidence)
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • WiFi
 • dětský koutek
 • dětský klub
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

komfortní apartmány s plně vybavenou kuchyňkou (sklokeramická varná deska, multifunkční trouba, lednička, myčka nádobí, kávovar, toustovač, Espresso kávovar, konvice), koupelna nebo sprchový kout s WC, fén, LCD TV, telefon, trezor (za poplatek), vysavač, Wi-Fi (základní připojení), zahradní nábytek, balkon nebo terasa, bezbariérový apartmán typu B4 (na dotaz)

apartmán B4

- dvoupokojový apartmán pro max. 3 - 4 osoby
Ložnice s manželskou postelí (odd. od obývací místnosti posuvnými dveřmi), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna nebo sprchový kout s WC, balkon nebo terasa.

apartmán B6

- dvoupokojový apartmán pro max. 4 - 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, kabinka s palandou (1.80 m) nebo dvě samostatná lůžka, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s WC, balkon nebo terasa. 

apartmán Q8

 - čtyřpokojový apartmán pro max. 8 osob
Ložnice s manželskou postelí, dvě ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s WC, navíc sprchový kout, balkon nebo terasa.

apartmán T4

- třípokojový apartmán pro max. 3 - 4 osoby
Podkrovní ložnice s manželskou postelí, podkrovní ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem, koupelna s WC, balkon nebo terasa.

apartmán T6

- třípokojový apartmán pro max. 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s WC, balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení balíčku "snídaně prémium" (pro 4 os.)

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, Wi-Fi (základní připojení), povlečení, ručníky, 2 župany, 2 utěrky a 1 sadu čistících prostředků, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu a nádobí), vstup do wellness&spa centra (krytý vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, kardio-zóna)