Rezidence Les Alpages de Chantel

Rezidence Les Alpages de Chantel

Rezidence Pierre & Vacances Premium Les Alpages de Chantel je umístěna na svahu lyžařského střediska Arc 1800 s nádherným panoramatickým výhledem na údolí Les Arcs. Z rezidence je přímý přístup ke sjezdovkám, k nejbližším se dostanete již po 100 - 300 m. Rezidenci tvoří dvě budovy nacházející se v blízkosti lesa, a díky svému vzhledu tvoří s okolní krajinou krásnou přírodní kulisu. Ubytování s možností vlastního stravování je zajištěno ve zrekonstruovaných komfortních apartmánech (na vyžádání apartmány s bezbariérovým přístupem). Lyžařské středisko Arc 1800 je díky omezení vjezdu osobních vozů klidným, čistým a bezpečným resortem, vhodným nejen pro rodiny s dětmi. Wellness centrum "Deep Nature Spa" je otevřeno pro všechny zdarma, s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, hammam, kardio-zónou a relaxační místností. Dále wellness centrum nabízí masáž obličeje i masáž těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků. 

Přednosti

 • horské apartmány s Wi-Fi zdarma
 • ideální místo pro rodinnou zimní dovolenou
 • zdarma krytý vyhřívaný bazén, sauna, hammam,…
 • rezidence s wellness a spa službami

Rezidence Les Alpages de Chantel

Rezidence Pierre & Vacances Premium Les Alpages de Chantel je umístěna na svahu lyžařského střediska Arc 1800 s nádherným panoramatickým výhledem na údolí Les Arcs. Z rezidence je přímý přístup ke sjezdovkám, k nejbližším se dostanete již po 100 - 300 m. Rezidenci tvoří dvě budovy nacházející se v blízkosti lesa, a díky svému vzhledu tvoří s okolní krajinou krásnou přírodní kulisu. Ubytování s možností vlastního stravování je zajištěno ve zrekonstruovaných komfortních apartmánech (na vyžádání apartmány s bezbariérovým přístupem). Lyžařské středisko Arc 1800 je díky omezení vjezdu osobních vozů klidným, čistým a bezpečným resortem, vhodným nejen pro rodiny s dětmi.

Wellness centrum "Deep Nature Spa" je otevřeno pro všechny zdarma, s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, hammam, kardio-zónou a relaxační místností. Dále wellness centrum nabízí masáž obličeje i masáž těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků. 

Přednosti

 • horské apartmány s Wi-Fi zdarma
 • ideální místo pro rodinnou zimní dovolenou
 • zdarma krytý vyhřívaný bazén, sauna, hammam,…
 • rezidence s wellness a spa službami

Služby

recepce, hala s krbem, dětský koutek a Wi-Fi připojení na recepci, noviny, úschovna zavazadel, skřínky na lyže, zapůjčení fénu, žehličky, hry, knihy apod., wellness služby (krytý vyhřívaný bazén, sauna, hammam, relax room a kardio-zóna), bezbariérový přístup, za poplatek: krytý parking, prádelna, masáže a další beauty ošetření, donáška nákupu či pečiva na apartmán, zapůjčení lyžařské výbavy (pro os. od 12 let), domácí mazlíček, nedaleko rezidence obchod s lyžařskou výbavou, venkovní parking (zdarma), dětské kluby a další (viz Aktivity)
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • WiFi
 • dětský koutek
 • dětský klub
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

moderní apartmány s plně vybavenou kuchyňskou linkou (sklokeramická varná deska, multifunkční trouba, lednička, myčka nádobí, toustovač, kávovar, konvice), koupelna, odd. WC, fén, LCD TV, telefon, Wi-Fi, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa, bezbariérové apartmány B4, T6S a Q8 (na dotaz), apartmány Superior - jsou prostornější a mají profesionální kávovar Nespresso (typ T6S, Q8S a G9)

apartmán B4

- dvoupokojový apartmán pro max. 3 - 4 osoby
Ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna nebo sprchový kout, WC, balkon.
Pozn.: tři apartmány nemají balkon.

apartmán B5

- dvoupokojový apartmán pro max. 5 osob
Ložnice se dvěma lůžky (vedle sebe), kabinka s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou, koupelna s WC, balkon nebo terasa. 

apartmán G9

- pětipokojový patrový apartmán Superior pro max. 9 osob
Ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), v mezipatře dvě dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky a menší ložnicí s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou (1 lůžko), koupelna s WC, navíc 2 sprchové kouty, balkon nebo terasa. Superior = prostornější apartmán s profesionálním kávovarem Nespresso.

apartmán Q8

- čtyřpokojový apartmán pro max. 8 osob
Dvě dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), třetí ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, navíc sprchový kout, balkon nebo terasa. Některé apartmány mohou být patrové.
Q8S - prostornější apartmán Superior s profesionálním kávovarem Nespresso.

apartmán Q8S

apartmán T6

- třípokojový apartmán pro max. 6 osob
Ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, balkón nebo terasa.
T6S - prostornější apartmán Superior s profesionálním kávovarem Nespresso. Navíc má sprchový kout. Některé apartmány mohou být patrové.

apartmán T6S

Stravování

vlastní, možnost dokoupení balíčku "snídaně premium" (pro 4 os.)

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, Wi-Fi (základní připojení), povlečení, ručníky, 2 župany, 2 utěrky a 1 sadu čistících prostředků, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu a nádobí), vstup do wellness centra (krytý vyhřívaný bazén, sauna, hammam, kardio-centrum, relaxační místnost)