Rezidence Les Alpages de Reberty

Rezidence Les Alpages de Reberty

Rezidence Pierre & Vacances Premium Les Alpages de Reberty se nachází v oblasti Reberty 2000 v nejvyšší části střediska. Nabízí 103 luxusních, nově zmodernizovaných apartmánů (z toho čtyři apartmány s bezbariérovým přístupem). Rezidenci tvoří čtyři horské chaty. Nachází se v těsné blízkosti obchodů a jen 50 m od nejbližších sjezdových tratí. Lyžovat lze v živém a moderním středisku Les Menuires nebo se napojit na celé údolí "Trois Vallées" (Tři údolí) a využít tak až 600 km sjezdových tratí všech obtížností. Wellness&spa centrum "Deep Nature Spa by Algotherm" je otevřeno pro všechny zdarma, s krytým bazénem, saunou, tureckými lázněmi, kardio-posilovnou a relaxační místností. Dále spa centrum nabízí masáž obličeje i masáž těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků.

Přednosti

 • krytý vyhřívaný bazén
 • fitness a sauna
 • Wi-Fi připojení v apartmánech zdarma
 • v oblasti "Trois Vallées" s 600 km sjezdovek
 • živé, dynamické středisko Les Menuires
 • komfortní apartmány v horském stylu

Rezidence Les Alpages de Reberty

Rezidence Pierre & Vacances Premium Les Alpages de Reberty se nachází v oblasti Reberty 2000 v nejvyšší části střediska. Nabízí 103 luxusních, nově zmodernizovaných apartmánů (z toho čtyři apartmány s bezbariérovým přístupem). Rezidenci tvoří čtyři horské chaty. Nachází se v těsné blízkosti obchodů a jen 50 m od nejbližších sjezdových tratí. Lyžovat lze v živém a moderním středisku Les Menuires nebo se napojit na celé údolí "Trois Vallées" (Tři údolí) a využít tak až 600 km sjezdových tratí všech obtížností.

Wellness&spa centrum "Deep Nature Spa by Algotherm" je otevřeno pro všechny zdarma, s krytým bazénem, saunou, tureckými lázněmi, kardio-posilovnou a relaxační místností. Dále spa centrum nabízí masáž obličeje i masáž těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků.

Přednosti

 • krytý vyhřívaný bazén
 • fitness a sauna
 • Wi-Fi připojení v apartmánech zdarma
 • v oblasti "Trois Vallées" s 600 km sjezdovek
 • živé, dynamické středisko Les Menuires
 • komfortní apartmány v horském stylu

Služby

vstupní hala s recepcí a krbem, zapůjčení her, novin apod., dětský koutek na recepci, úschovna zavazadel, Wi-Fi (základní připojení), skříňky na lyže, vstup do wellness&spa centra (krytý vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, kardio-místnost, relaxační místnost, čajovna), bezbariérový přístup, za poplatek: krytý parking, prádelna, ostatní spa služby (masáže, beaty ošetření apod.), zapůjčení lyžařské výbavy, donáška čerstvého pečiva/nákupu/jídla na apartmán (objednávky na recepci), domácí mazlíček, nedaleko rezidence obchody s lyžařskou výbavou, dětský klub (3 km) apod
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • WiFi
 • dětský koutek
 • dětský klub
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

komfortní apartmány v horském stylu, s plně vybavenou kuchyňkou (sklokeramická varná deska, multifunkční trouba, lednička, myčka nádobí, kávovar, konvice, toustovač), koupelna, odd. WC, fén, telefon, LCD TV, Wi-Fi (základní připojení), trezor (za poplatek), vysavač, balkon nebo terasa, bezbariérový apartmán typu B4 a T6 (na dotaz), apartmán Superior - prostornější apartmán s profesionálním kávovarem Nespresso (typ G10)

apartmán B4

- dvoupokojový apartmán pro max. 3 - 4 osoby
Ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna, odd. WC, balkon nebo terasa.
Poznámka: apartmány nejsou orientovány jižně.

apartmán B6

- dvoupokojový apartmán pro max. 5 - 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, kabinka s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna, odd. WC, balkon nebo terasa. 

apartmán G10

- pětipokojový apartmán pro max. 9 - 10 osob
Ložnice s manželskou postelí, tři dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna (se sprchou), navíc sprchový kout, 2 odd. WC, balkon nebo terasa. Superior = prostornější apartmán s profesionáním kávovarem Nespresso.

apartmán T6

- třípokojový patrový apartmán pro max. 5 - 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna, odd. WC, navíc sprchový kout, balkon nebo terasa.

apartmán T8

- třípokojový apartmán pro max. 7 - 8 osob
Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, mezonet se dvěma lůžky nebo kabinka s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna, odd. WC, navíc sprchový kout, balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní, možnost doobjednání balíčku "snídaně premium" (pro 4 os.)

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, Wi-Fi (základní připojení), povlečení, ručníky, 2 župany, 2 utěrky a 1 sadu čistící prostředků, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu a nádobí), vstup do wellness&spa centra v rezidenci (krytý vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, kardio-centrum, relaxační místnost)