Rezidence Les Fermes de Méribel

Rezidence Les Fermes de Méribel

Rezidenci Pierre & Vacances Premium Les Fermes de Méribel tvoří šest menších horských chatek, které nabízí zákazníkům prostorné a komfortně vybavené apartmány (čtyři apartmány s bezbariérovým přístupem na dotaz). Rezidence leží přímo uprostřed Méribel Village (1400 m.n.m.) v zalesněné krajině s přímým přístupem na sjezdovky (100 m). V apartmánech je možnost připojení Wi-Fi zdarma. Cca 50 m od rezidence se nachází nejbližší restaurace, supermarket či pekárna. Centrum Méribel je vzdálené asi 2 km, kam jezdí zdarma místní bus (zastávka 50 m od rezidence) a kde najdete všechny potřebné služby, sportovní obchody, restaurace, bary, bankomat, lékarnu a řadu dalších. Wellness&spa centrum "Deep Nature Spa by Algotherm" je otevřeno pro všechny zdarma, s krytým bazénem, saunou, tureckými lázněmi, kardio-posilovnou a relaxační místností. Dále spa centrum nabízí masáž obličeje i masáž těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků.

Přednosti

 • vstup do wellness&spa centra zdarma
 • zapůjčení lyžařské výbavy
 • lyžování ve známé oblasti Trois Vallées
 • přímý přístup na sjezdovky (100 m)
 • v příjemné klidné zalesněné oblasti

Rezidence Les Fermes de Méribel

Rezidenci Pierre & Vacances Premium Les Fermes de Méribel tvoří šest menších horských chatek, které nabízí zákazníkům prostorné a komfortně vybavené apartmány (čtyři apartmány s bezbariérovým přístupem na dotaz). Rezidence leží přímo uprostřed Méribel Village (1400 m.n.m.) v zalesněné krajině s přímým přístupem na sjezdovky (100 m). V apartmánech je možnost připojení Wi-Fi zdarma.
Cca 50 m od rezidence se nachází nejbližší restaurace, supermarket či pekárna. Centrum Méribel je vzdálené asi 2 km, kam jezdí zdarma místní bus (zastávka 50 m od rezidence) a kde najdete všechny potřebné služby, sportovní obchody, restaurace, bary, bankomat, lékarnu a řadu dalších.

Wellness&spa centrum "Deep Nature Spa by Algotherm" je otevřeno pro všechny zdarma, s krytým bazénem, saunou, tureckými lázněmi, kardio-posilovnou a relaxační místností. Dále spa centrum nabízí masáž obličeje i masáž těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků.

Přednosti

 • vstup do wellness&spa centra zdarma
 • zapůjčení lyžařské výbavy
 • lyžování ve známé oblasti Trois Vallées
 • přímý přístup na sjezdovky (100 m)
 • v příjemné klidné zalesněné oblasti

Služby

vstupní hala s recepcí, s krbem, TV a dětským koutkem, Wi-Fi na recepci (základní připojení), noviny, zapůjčení her, vstup do spa centra (krytý vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, fitness, relax room), bezbariérový přístup, kyvadlová doprava Meribus (50 m zastávka), za poplatek: podzemní parking, prádelna, Wi-Fi na recepci (plné připojení), zapůjčení lyžařské výbavy, donáška ranního pečiva nebo nákupu na apartmán, masáže a další beauty ošetření ve spa centru, domácí mazlíček, nedaleko rezidence dětské kluby (3 km)
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • WiFi
 • dětský koutek
 • dětský klub
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

komfortně zařízené apartmány s plně vybavenou kuchyňkou (sklokeramická varná deska, trouba, mikrovlnná trouba, lednička, myčka nádobí, toustovač, kávovar), koupelna nebo sprchový kout s WC, fén, TV/SAT, telefon, Wi-Fi, balkon nebo terasa, bezbariérové apartmány typu B4 a T6S (na dotaz), apartmány Superior - jsou prostornější a mají profesionální kávovar Nespresso (typ T6S a G10)

apartmán B4

- dvoupokojový apartmán pro max. 3 - 4 osoby
Ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna nebo sprchový kout s WC, balkon nebo terasa.

apartmán B6

- dvoupokojový apartmán pro max. 4 - 6 osob
Ložnice se dvěma lůžky (vedle sebe), kabinka s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna nebo sprchový kout s WC, balkon nebo terasa.

apartmán G10

- šestipokojový apartmán Superior pro max. 10 - 11 osob
Tři dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), menší pokoj (střesní výklenek) s jedním lůžkem, v patře podkrovní prostor se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna, odd. WC, navíc sprchový kout s WC, balkon nebo terasa. Superior = prostornější apartmán s profesionálním kávovarem Nespresso.
Pozn.: Některé apartmány mohou být patrové.

apartmán Q8

- čtyřpokojový apartmán pro max. 8 osob
Ložnice s manželskou postelí, dvě dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna, sprchový kout, 2 odd. WC, balkon nebo terasa.
Pozn.: Některé apartmány mohou být patrové.

apartmán T6

- třípokojový apartmán pro max. 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna s WC, navíc sprchový kout (jen některé apartmány), balkon nebo terasa.
T6S - prostornější apartmán Superior s profesionálním kávovarem Nespresso a sprchovým koutem navíc.
Pozn.: Některé apartmány Superior mouhou být patrové.

apartmán T6S

Stravování

vlastní nebo možnost dokoupení balíčku "snídaně premium" (pro 4 os.)

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, Wi-Fi (základní připojení), povlečení, ručníky, 2 župany, 2 utěrky a 1 sada čistících prostředků, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu a nádobí), vstup do wellness&spa centra (krytý vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, kardio-centrum, relaxační místnost)