Rezidence Les Fermes du Soleil

Rezidence Les Fermes du Soleil

Rezidence P&V Premium Les Fermes du Soleil se nachází v prosté vesničce Carroz d’Araches, jen co by kamenem dohodil od centra městečka a cca 800 m od sjezdovek, na které se zdarma dostanete ski busem. Jde o luxusní 4* rezidenci nabízející 114 pohodlných a prostorných apartmánů (z toho šest apartmánů s bezbariérovým přístupem). Každý apartmán je navržen tak, aby poskytl maximální komfort. Pokoje s velkými okny nabízejí výjimečný výhled na vesnici a do údolí. Wellness centrum "Deep Nature Spa by Algotherm" je otevřeno pro klienty zdarma, s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, tureckými lázněmi, jacuzzi, kardio-posilovnou a relaxační místností. Dále wellness centrum nabízí masáž obličeje i masáž těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků.

Přednosti

 • krytý vyhřívaný bazén
 • vstup do wellness&spa centra zdarma
 • sauna a jacuzzi
 • pohodlné apartmány v teplých barvách
 • v centru vesničky Carroz d'Arâches

Rezidence Les Fermes du Soleil

Rezidence P&V Premium Les Fermes du Soleil se nachází v prosté vesničce Carroz d’Araches, jen co by kamenem dohodil od centra městečka a cca 800 m od sjezdovek, na které se zdarma dostanete ski busem. Jde o luxusní 4* rezidenci nabízející 114 pohodlných a prostorných apartmánů (z toho šest apartmánů s bezbariérovým přístupem). Každý apartmán je navržen tak, aby poskytl maximální komfort. Pokoje s velkými okny nabízejí výjimečný výhled na vesnici a do údolí.

Wellness centrum "Deep Nature Spa by Algotherm" je otevřeno pro klienty zdarma, s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, tureckými lázněmi, jacuzzi, kardio-posilovnou a relaxační místností. Dále wellness centrum nabízí masáž obličeje i masáž těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků.

Přednosti

 • krytý vyhřívaný bazén
 • vstup do wellness&spa centra zdarma
 • sauna a jacuzzi
 • pohodlné apartmány v teplých barvách
 • v centru vesničky Carroz d'Arâches

Služby

recepce, Wi-Fi na recepci (základní připojení), zapůjčení her, novin apod. na recepci, salónek s krbem, místnost s TV a kulečníkem, dětský koutek, skříňky na lyže, bezbariérový přístup, skibus (zastávka naproti rezidenci), wellness&spa centrum (krytý vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, jacuzzi, kardio-zóna, relaxing room), za poplatek: krytý parking, Wi-Fi (plné připojení), spa služby (masáže a další ošetření), zapůjčení lyžařské výbavy, donáška ranního pečiva/nákupu/nebo hl. menu na apartmán (objednávky na recepci), domácí mazlíček, nedaleko rezidence dětské kluby (100 - 700 m od rezidence)
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • WiFi
 • dětský koutek
 • dětský klub
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

komfortní apartmány s plně vybavenou kuchyňskou linkou (sklokeramická varná deska, multifunkční trouba, lednička, myčka nádobí, toustovač, kávovar), koupelna, odd. WC, fén, LCD TV, telefon, Wi-Fi, vysavač, balkon nebo terasa, bezbariérové apartm. B4, T6S a Q8 (na dotaz), apartmány Superior - prostornější apartmány s profesionálním kávovarem Nespresso (typ T6S)

apartmán B4

- dvoupokojový apartmán pro max. 3 - 4 osoby (32m2)
Ložnice s manželskou postelí, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna, odd. WC, balkon nebo terasa.
Poznámka: Některé apartmány mohou být patrové.

apartmán Q8

- čtyřpokojový apartmán pro max. 8 osob
Ložnice s manželskou postelí, dvě dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna, odd. WC, navíc sprchový kout, balkon nebo terasa. 
Poznámka: Některé apartmány mohou být patrové.

apartmán T5

- třípokojový apartmán pro max. 5 osob
Ložnice s manželskou postelí, menší pokoj/kabinka se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou, koupelna, odd. WC, balkon nebo terasa. 

apartmán T6

- třípokojový apartmán pro max. 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, menší pokoj/kabinka se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (na 2 samostatná lůžka), koupelna, odd. WC, navíc sprchový kout, balkon nebo terasa.
T6S - prostornější apartmán Superior s druhou ložnicí a s profesionálním kávovarem Nespresso. Některé apartmány mohou být patrové.

apartmán T6S

apartmán T7

- třípokojový patrový apartmán pro max. 7 osob
Ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a pohovkou (jedno lůžko), koupelna, odd. WC, navíc sprchový kout, mezipatro se dvěma samostatnými lůžky, balkon nebo terasa.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení balíčku "snídaně premium" (pro 4 os.)

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, Wi-Fi (základní připojení), povlečení, ručníky, 2 župany, 2 utěrky a 1 sadu čistících prostředků, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu a nádobí), vstup do wellness&spa centra (krytý vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, vířivka, kardio-zóna, relaxační místnost)