Rezidence Les Hauts Bois

Rezidence Les Hauts Bois

Rezidence P&V Premium Les Hauts Bois nacházející se v lyžařském středisku Aime La Plagne (2000 m.n.m). nabízí 104 komfortních a prostorných apartmánů pro maximálně 10 osob (z toho čtyři apartmány s bezbariérovým přístupem). Každý apartmán byl pečlivě upravován, za použití tradičních materiálů do savojského stylu a nabízí nádherný výhled na údolí Isere a Mont Blanc. V Aime 2000 (cca 200 m od rezidence) najdete řadu obchodů: minimarket, pekarštví, sportovní vybavení a další. Nejbližší sjezdovky již po 100 m.  Wellness centrum "Deep Nature Spa"  je otevřeno pro všechny zdarma, s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, tureckými lázněmi, kardio-posilovnou a relaxační místností. Dále wellness centrum nabízí masáže obličeje i masáže těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků.

Přednosti

 • wellness centrum zdarma
 • ideální místo pro relaxaci a odpočinek
 • přímý přístup ke sjezdovkám na lyžích
 • v centru oblasti Paradiski

Rezidence Les Hauts Bois

Rezidence P&V Premium Les Hauts Bois nacházející se v lyžařském středisku Aime La Plagne (2000 m.n.m). nabízí 104 komfortních a prostorných apartmánů pro maximálně 10 osob (z toho čtyři apartmány s bezbariérovým přístupem). Každý apartmán byl pečlivě upravován, za použití tradičních materiálů do savojského stylu a nabízí nádherný výhled na údolí Isere a Mont Blanc. V Aime 2000 (cca 200 m od rezidence) najdete řadu obchodů: minimarket, pekarštví, sportovní vybavení a další. Nejbližší sjezdovky již po 100 m. 

Wellness centrum "Deep Nature Spa"  je otevřeno pro všechny zdarma, s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, tureckými lázněmi, kardio-posilovnou a relaxační místností. Dále wellness centrum nabízí masáže obličeje i masáže těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků.

Přednosti

 • wellness centrum zdarma
 • ideální místo pro relaxaci a odpočinek
 • přímý přístup ke sjezdovkám na lyžích
 • v centru oblasti Paradiski

Služby

recepce, Wi-Fi připojení a dětský koutek na recepci, úschovna zavazadel, skříňky na lyže, společenská místnost s krbem, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, cardio-posilovna a relaxační místnost, bezbariérový přístup, za poplatek: kulečník, venkovní a krytý parking (102 míst), masáže a další beauty ošetření, spa balíčky, dětské kluby, prádelna, zapůjčení lyžařské výbavy, donáška nákupu či pečiva na apartmán, domácí mazlíček
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • WiFi
 • dětský koutek
 • dětský klub
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

komfortní apartmány s plně vybavenou kuchyňkou (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednička, myčka nádobí, kávovar, toustovač), koupelna s WC, fén, LCD TV, telefon, Wi-Fi připojení, trezor (za poplatek), balkón nebo terasa, bezbariérový apartmán typu T6 na dotaz, apartmány Superior - jsou prostornější a mají profesionální kávovar Nespresso (typ T8, Q8S a G10)

apartmán B6

- dvoupokojový apartmán pro max. 4 - 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, kabinka s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, balkón. 

apartmán G10

 - pětipokojový apartmán Superior pro max. 8 - 10 osob
Ložnice s manželskou postelí, tři dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, navíc sprchový kout, balkón. Superior = prostornější apartmán s profesionálním kávovarem Nespresso.

apartmán Q8

- čtyřpokojový apartmán pro max. 6 - 8 osob
Ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), třetí ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe) nebo místo ní kabinka s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, navíc sprchový kout, balkón. 
Pozn.: Některé apartmány mohou být patrové.
Q8S - prostornější apartmán Superior s profesionálním kávovarem Nespresso .

apartmán Q8S

apartmán T6

- třípokojový apartmán pro max. 4 - 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, balkón.
Pozn.: Některé apartmány mají navíc sprchový kout. Dva apartmány jsou patrové.

apartmán T8

- třípokojový apartmán Superior pro max. 7 - 8 osob
Ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, kabinka s palandou (dvě samostatná lůžka), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, balkón. Superior = prostornější apartmán s profesionálním kávovarem Nespresso.
Pozn.: Některé apartmány mají navíc sprchový kout.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení baličku "snídaně premium" (pro 4 os.)

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, Wi-Fi (základní připojení), povlečení, ručníky, 2 župany, 2 utěrky a 1 sadu čistících prostředků, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu a nádobí), vstup do wellness centra (krytý vyhřívaný bazén, sauna, hammam, kardio-centrum, relaxační místnost)