Rezidence Les Hauts Bois

Rezidence Les Hauts Bois
Rezidence Les Hauts Bois
Rezidence Les Hauts Bois
Rezidence Les Hauts Bois
Rezidence Les Hauts Bois
Rezidence Les Hauts Bois
Rezidence Les Hauts Bois
Rezidence Les Hauts Bois
Rezidence Les Hauts Bois
Rezidence Les Hauts Bois
Rezidence Les Hauts Bois
Aime La Plagne
Aime La Plagne
Aime La Plagne
Aime La Plagne

Rezidence Les Hauts Bois

Rezidence P&V Premium Les Hauts Bois nacházející se v lyžařském středisku Aime La Plagne (2000 m.n.m). nabízí 104 komfortních a prostorných apartmánů pro maximálně 10 osob (z toho čtyři apartmány s bezbariérovým přístupem). Každý apartmán byl pečlivě upravován, za použití tradičních materiálů do savojského stylu a nabízí nádherný výhled na údolí Isere a Mont Blanc. V Aime 2000 (cca 200 m od rezidence) najdete řadu obchodů: minimarket, pekarštví, sportovní vybavení a další. Nejbližší sjezdovky již po 100 m.  Wellness centrum "Deep Nature Spa"  je otevřeno pro všechny zdarma, s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, tureckými lázněmi, kardio-posilovnou a relaxační místností. Dále wellness centrum nabízí masáže obličeje i masáže těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků.

Přednosti

 • wellness centrum zdarma
 • ideální místo pro relaxaci a odpočinek
 • přímý přístup ke sjezdovkám na lyžích
 • v centru oblasti Paradiski

Rezidence Les Hauts Bois

Rezidence P&V Premium Les Hauts Bois nacházející se v lyžařském středisku Aime La Plagne (2000 m.n.m). nabízí 104 komfortních a prostorných apartmánů pro maximálně 10 osob (z toho čtyři apartmány s bezbariérovým přístupem). Každý apartmán byl pečlivě upravován, za použití tradičních materiálů do savojského stylu a nabízí nádherný výhled na údolí Isere a Mont Blanc. V Aime 2000 (cca 200 m od rezidence) najdete řadu obchodů: minimarket, pekarštví, sportovní vybavení a další. Nejbližší sjezdovky již po 100 m. 

Wellness centrum "Deep Nature Spa"  je otevřeno pro všechny zdarma, s vnitřním vyhřívaným bazénem, saunou, tureckými lázněmi, kardio-posilovnou a relaxační místností. Dále wellness centrum nabízí masáže obličeje i masáže těla (za příplatek), bylinné čaje a obchod s širokou nabídkou kosmetických přípravků.

Přednosti

 • wellness centrum zdarma
 • ideální místo pro relaxaci a odpočinek
 • přímý přístup ke sjezdovkám na lyžích
 • v centru oblasti Paradiski

Služby

recepce, Wi-Fi připojení a dětský koutek na recepci, úschovna zavazadel, skříňky na lyže, společenská místnost s krbem, vnitřní vyhřívaný bazén, sauna, turecké lázně, cardio-posilovna a relaxační místnost, bezbariérový přístup, za poplatek: kulečník, venkovní a krytý parking (102 míst), masáže a další beauty ošetření, spa balíčky, dětské kluby, prádelna, zapůjčení lyžařské výbavy, donáška nákupu či pečiva na apartmán, domácí mazlíček
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • WiFi
 • dětský koutek
 • dětský klub
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

komfortní apartmány s plně vybavenou kuchyňkou (sklokeramická varná deska, mikrovlnná trouba, lednička, myčka nádobí, kávovar, toustovač), koupelna s WC, fén, LCD TV, telefon, Wi-Fi připojení, trezor (za poplatek), balkón nebo terasa, bezbariérový apartmán typu T6 na dotaz, apartmány Superior - jsou prostornější a mají profesionální kávovar Nespresso (typ T8, Q8S a G10)

apartmán B6

- dvoupokojový apartmán pro max. 4 - 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, kabinka s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, balkón. 

apartmán G10

 - pětipokojový apartmán Superior pro max. 8 - 10 osob
Ložnice s manželskou postelí, tři dvoulůžkové ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, navíc sprchový kout, balkón. Superior = prostornější apartmán s profesionálním kávovarem Nespresso.

apartmán Q8

- čtyřpokojový apartmán pro max. 6 - 8 osob
Ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe), třetí ložnice se dvěma samostatnými lůžky (vedle sebe) nebo místo ní kabinka s palandou (1.80 m), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, navíc sprchový kout, balkón. 
Pozn.: Některé apartmány mohou být patrové.
Q8S - prostornější apartmán Superior s profesionálním kávovarem Nespresso .

apartmán Q8S

apartmán T6

- třípokojový apartmán pro max. 4 - 6 osob
Ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, balkón.
Pozn.: Některé apartmány mají navíc sprchový kout. Dva apartmány jsou patrové.

apartmán T8

- třípokojový apartmán Superior pro max. 7 - 8 osob
Ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se dvěma samostatnými lůžky, kabinka s palandou (dvě samostatná lůžka), obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou (2 samostatná lůžka), koupelna s WC, balkón. Superior = prostornější apartmán s profesionálním kávovarem Nespresso.
Pozn.: Některé apartmány mají navíc sprchový kout.

Stravování

vlastní, možnost dokoupení baličku "snídaně premium" (pro 4 os.)

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, Wi-Fi (základní připojení), povlečení, ručníky, 2 župany, 2 utěrky a 1 sadu čistících prostředků, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu a nádobí), vstup do wellness centra (krytý vyhřívaný bazén, sauna, hammam, kardio-centrum, relaxační místnost)