Rezidence Les Terrasses d'Eos

Rezidence Les Terrasses d'Eos

Rezidence premium Les Terrasses d'Eos je ideální kombinací nejluxusnějších služeb. Krásné prostorné apartmány s moderním vybavením, venkovní vyhřívaný bazén a celé spa zajistí veškerý komfort a relax i těm náročnějším. Rezidenci najdete v horní části pěší oblasti Flaine Monstsoleil s přímým přístupem na sjezdovky a sedačkové lanovky spojující obě lyžařské oblasti Flaine a Massif. Rezidenci tvoří dvě chaty, v nichž se mísí jejich tradiční horský vzhled s moderní linií a krásně zapadá do okolní scenérie. Interiér je elegantně zařízen v teplých barvách. Rezidence nabízí komfortní apartmány s plně vybaveným kuchyňským koutem, s velkými arkýřovými okny a balkonem s výhledem. Veškeré potřebné služby včetně restaurací, barů, obchodů a přírodního kluziště najdete v centru Flaine. Rezidence Les Terrasses d'Eos obdržela v roce 2013 ocenění "Certificate of Excellence", které získávají ubytovací kapacity trvale dosahující od cestujících na TripAdvisoru nejlepších hodnocení.

Přednosti

 • přímý přístup na sjezdovky
 • venkovní vyhřívaný bazén s jacuzzi
 • prostorné apartmány špičkové kvality
 • v centru oblasti Grand Massif
 • výhled na celé středisko Flaine

Rezidence Les Terrasses d'Eos

Rezidence premium Les Terrasses d'Eos je ideální kombinací nejluxusnějších služeb. Krásné prostorné apartmány s moderním vybavením, venkovní vyhřívaný bazén a celé spa zajistí veškerý komfort a relax i těm náročnějším. Rezidenci najdete v horní části pěší oblasti Flaine Monstsoleil s přímým přístupem na sjezdovky a sedačkové lanovky spojující obě lyžařské oblasti Flaine a Massif. Rezidenci tvoří dvě chaty, v nichž se mísí jejich tradiční horský vzhled s moderní linií a krásně zapadá do okolní scenérie. Interiér je elegantně zařízen v teplých barvách. Rezidence nabízí komfortní apartmány s plně vybaveným kuchyňským koutem, s velkými arkýřovými okny a balkonem s výhledem. Veškeré potřebné služby včetně restaurací, barů, obchodů a přírodního kluziště najdete v centru Flaine.
Rezidence Les Terrasses d'Eos obdržela v roce 2013 ocenění "Certificate of Excellence", které získávají ubytovací kapacity trvale dosahující od cestujících na TripAdvisoru nejlepších hodnocení.

Přednosti

 • přímý přístup na sjezdovky
 • venkovní vyhřívaný bazén s jacuzzi
 • prostorné apartmány špičkové kvality
 • v centru oblasti Grand Massif
 • výhled na celé středisko Flaine

Služby

recepce (zapůjčení deskových her, časopisů, pohádek apod.), hala s krbem, Wi-Fi na recepci (plné připojení), dětský koutek, skříňky na lyže, úschovna zavazadel, spa centrum, bezbariérový přístup, za poplatek: prádelna, kryté parkování (150 míst), venkovní parkování, donáška čerstvého pečiva (objednávky den předem), donášku nákupu na apartm., domácí mazlíček, dětský klub, více viz. Aktivity. Místní spa centrum je otevřené pro všechny klienty zdarma a najdete zde panoramatickou vířivku, venkovní vyhřívaný bazén, saunu, turecké lázně a kardio-posilovnu.
 • parking
 • bezbariérový přístup
 • TV SAT
 • WiFi
 • dětský koutek
 • dětský klub
 • fitness
 • krytý bazén
 • wellness centrum

Ubytování

prostorné a komfortní apartmány s plně vybaveným kuchyňským koutem (sklo-keramická varná deska, trouba, myčka nádobí, lednička), koupelna s WC, fén, LCD TV, trezor, telefon (za poplatek), Wi-Fi (plné připojení), zahradní nábytek, balkon nebo terasa, bezbariérové apartmány typu B4 (na dotaz), apartmány Superior - jsou prostornější a mají profesionální kávovar Nespresso (typ B4S, T6S, a Q8)

apartmán B4

- dvoupokojový apartmán pro max. 4 osoby
Ložnice se dvěma lůžky nebo manželskou postelí, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, koupelna s WC, balkon nebo terasa.
B4S - prostornější apartmán Superior s větší obývací místnost.

apartmán B4S

apartmán Q8

- čtyřpokojový apartmán Superior pro max. 8 osob
Ložnice s manželskou postelí a vl. koupelnou s WC, druhá ložnice s manželskou postelí, ložnice se dvěma samostatnými lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, navíc sprchový kout, odd. WC, balkon nebo terasa. Superior = prostornější apartmán s profesionálním kávovarem Nespresso.

apartmán T6

- třípokojový apartmán pro max. 6 osob
Ložnice s manželskou postelí a vl. koupelnou s WC, druhá ložnice se dvěma lůžky, obývací místnost s vybaveným kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem, navíc sprchový kout, odd. WC, balkon nebo terasa. Pozn. Některé apartmány mohou být mezonetové.
T6S - prostornější apartmán Superior s profesionálním kávovarem Nespresso.

apartmán T6S

Stravování

vlastní, možnost dokoupení snídaní (bufetové - donáška na pokoj) nebo balíček Premium breakfast (omezené množství, objednávky na místě - cena 3.50€/os./den)

Celková cena zahrnuje:

uvedený počet nocí, spotřebu el. energie, plynu a vody, TV, Wi-Fi (plné připojení), povlečení, ručníky, 2 župany, 2 utěrky a 1 sadu čistících prostředků, závěrečný úklid (kromě kuchyňského koutu a nádobí), vstup do spa centra (venkovní vyhřívaný bazén, jacuzzi, sauna, turecké lázně a fitness)