Riccione

Itálie

Riccione

Riccione patří spolu s Rimini k jedněm z nejznámějších a nejvyhledávanějších turistických destinací v regionu Emilia Romagna. Letovisko má několik kilometrů dlouhou písečnou pláž s pozvolným vstupem do moře. Díky tomu patří Riccione mezi atraktivní a velmi oblíbená místa u rodin s dětmi, navíc je zde řada tématických a zábavních parků pro celou rodinu, např. aquapark Aquafan. Místo je též vhodné pro mladé lidi, kteří sem jezdí za zábavou do nočních klubů a diskoték. Ty najdete spolu s módními butiky a dalšími obchody na známých třídách "viale Dante" a hlavně na "viale Ceccarini". Přes den se tyto hlavní třídy zaplní turisty a cyklisty. Cyklistika je velmi oblíbenou činností v tomto přímořském letovisku i v jeho okolí. Většina hotelů proto poskytuje dobré cyklistické zázemí - zapůjčení horských kol, úschovny kol a průvodce.

Na pláži na vás čeká široký výběr ze sportovního vyžití od šlapadel, přes plážový volejbal, tenis a nohejbal, po školu windsurfingu, vodní lyže, vodní skútry, potápění apod.
Město je již několik let známé jako oblíbené lázeňské město na jadranském pobřeží. Najdete zde velké wellness centrum Riccione Terme s bohatými lázeňskými a wellness službami.
Aktualizuji výpis...