Celková cena ubytování je kalkulovaná na vlastní dopravu. Více informací o autokarové dopravě najdete na detailu ubytování - více info.

autokarová doprava - Itálie
  • Palmová riviéra - 2450 Kč/os.
  • Bibione, Lignano - 2050 Kč/os.
autokarová doprava - Španělsko
  • Costa Brava - Maresme - 2950 Kč/os.
Letecká doprava

Orientační ceny letenek - Španělsko

  • Barcelona - 4900 Kč/os.
  • Mallorca - Palma de Mallorca - 6000 Kč/os.
  • Andalusie - Malaga - 6000 Kč/os.

Více informaci o letecké dopravě najdete na detailu ubytování - více info

Zobrazené ceny, ve vybraném období, jsou za uvedený počet osob a stravu. Informace o dopravě najdete v detailu ubytování - více info

Nebyl nalezen žádný zájezd. Doporučujeme změnit datum začátku pobytu nebo destninaci.

« »

Salou

Salou, turistické centrum Costa Dorady, je známé svoji různorodou nabídkou odpočinkových aktivit, zelenými zahradami, kvalitními službami, písečnou pláží, krásným počasím ... a především fantastickým zábavním parkem Port Aventura. Město patří mezi oblíbená letoviska díky kombinace dobré polohy a místa vhodného k odpočinku i k poznávání místní kultury, pro kterou jsou typické desítky golfových hřišť, románská architektura v Tarragoně, modernistické město Reus, Barcelona s řadou Gaudího památek a další. Pobřeží městečka Salou nabízí vše, co si můžete na vysněné dovolené přát... krásné pláže, čisté moře, zátoky, útesy, romantickou promenádu, noční život, restaurace, bary, obchody, přístav s molem, zahrady, sportovní a zábavní vyžití a řadu dalších.

Aktualizuji výpis...