San Benedetto del Tronto

Itálie

San Benedetto del Tronto

San Benedetto del Tronto se nachází ve střední Itálii, na rozhraní krajů Marche a Abruzzo. Město bylo založeno v 9. stol. před Kristem. Charakteristické pro město jsou palmy (více než 8000), které mu dodávají tropický ráz. Proto je San Benedetto del Tronto nazýváno "Palmová riviéra". Pláž v San Benedettu je 5 km dlouhá, písečná, více než 50 m široká. Podél pláže je asi 4 km dlouhá promenáda lemovaná palmami, s vyznačenou stezkou pro cyklisty, milovníky kolečkových bruslí či joggingu. Ve středisku jsou antukové tenisové kurty, krytý i otevřený plavecký bazén, atletický a fotbalový stadion, stadion pro kolečkové brusle, hřiště na petanku, několik dětských hřišť, řada restaurací, kaváren a barů.

Pláž: asi 5 km dlouhá, více než 50 m široká a udržovaná. Pokrytá jemným pískem. Velmi vhodná pro děti. Služby: restaurace, kavárny, bary, obchody a supermarkety, pizzerie, půjčovna kol,.. Sport: velmi vhodné pro cykloturistiku, kolečkové brusle, vodní sporty, tenis,..

San Benedetto del Tronto ubytování: apartmány, rezidence, hotely

V San Benedettu del Trontu jsou do naší nabídky zařazeny pouze velice kvalitní rezidence, ze kterých doporučujeme především rezidence s bazény a to Michelangelo, Azzurra, Oltremare, Dolce Vita, Mediterraneo nebo bez bazénu Cala Luna, Il Cielo. Pro milovníky skvělé italské kuchyně hotely a to především hotel Bernard, Imperial, Mocambo, Relax nebo Marconi.

Aktualizuji výpis...