autobusová doprava k moři

autokarová doprava

Autobusová doprava k moři

Zajistíme Vám autobusovou dopravu do vybraných letovisek severní Itálie, střední Itálie, Chorvatska a severního Španělska. Odjezdy z ČR každý pátek a návrat do ČR v neděli. Platí pro období červen - září .

  • Severní Itálie - Letoviska oblasti Veneto ( *od 1800Kč): Lignano, Bibione, Caorle, Porto s.Margherita, Altanea, Eraclea Mare, Lido di Jesolo
  • Střední Itálie - Letoviska oblasti Marche - Palmová riviéra ( *od 2100Kč): Cupra Marittima, Grottamare, San Benedetto del Tronto. Letoviska oblasti Abruzzo ( *od 2250Kč): Martinsicuro, Villa Rosa, Alba Adriatica, Tortoreto Lido, Roseto Degli Abruzzi, Pineto, Silvi Marina
  • Katalánsko - Španělsko - letoviska oblasti Costa Brava - Maresme ( *od 2500Kč): - Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, Calella. Costa Dorada ( *od 3000Kč): Salou, La Pineda, Cambrils. Costa del Azahar ( *od 3200Kč): Peniscola, Alcoceber, Oropesa del Mar.

Upozornění pro všechny destinace

Časy a nástupní místa - dopravce si vyhrazuje právo na případnou změnu.

Svozové a rozvozové trasy zajišťují : tranzit, osobní automobil, autobus, veřejná linková doprava převážně Student Agency – jízdenka bude vždy uhrazena klientům. V případě, že je rozvoz a svoz zajišťován pomocí linky Student Agency,Flixbus, atd…..vždy je klient dovezen k autobusu.

O čase odjezdu ZPĚT do ČR budou klienti informováni zastupcem CK nebo zasláním zprávy formou SMS zprávy a to nejpozději v sobotu ( den odjezdu do Čr ) do 12.00hod. Proto je nutné do objednávky zadat telefonní číslo na kterém budete k zastižení v zahraničí.

VOP a přepravní podmínky

* Ceny od jsou za osobu a jeden směr bez příplatku za nástupní místo. Pro více info si klikněte na dannou oblast.