Autobusová doprava

autokarová doprava

Autobusová doprava

Zajistíme Vám autobusovou dopravu do vybraných letovisek severní Itálie, střední Itálie a severního Španělska. Odjezdy z ČR každý pátek a návrat do ČR v neděli. Platí pro období mezi 22.5. 2020 - 27.9. 2020 dle oblasti. Autokarovou dopravu lze zajistit pouze k ubytování, které máte zajištěné vždy od soboty do soboty (7,14 dní).

Severní Itálie - Lignano, Bibione,Caorle, Porto s.Margherita, Altanea, Eraclea Mare, Lido di Jesolo

střední Itálie - Cupra Maritima, Grottamare, San Benedetto del Tronto, Martinsicuro, Villa Rosa, Alba Adriatica, Tortoreto Lido, Roseto Degli Abruzzi, Pineto, Silvi Marina

severní Španělsko - Tossa de Mar, Lloret de Mar, Blanes, Malgrat de Mar, Santa Susanna, Pineda de Mar, Calella

Upozornění pro všechny destinace

Časy a nástupní místa jsou orientační a dopravce si vyhrazuje právo na případnou změnu.

Svozové a rozvozové trasy zajišťují : tranzit, osobní automobil, autobus, veřejná linková doprava převážně Student Agency – jízdenka bude vždy uhrazena klientům. V případě, že je rozvoz a svoz zajišťován pomocí linky Student Agency,Flixbus, atd…..vždy je klient dovezen k autobusu.

O čase odjezdu ZPĚT do ČR budou klienti informováni zastupcem CK nebo zasláním zprávy formou SMS zprávy a to nejpozději v sobotu ( den odjezdu do Čr ) do 12.00hod. Proto je nutné do objednávky zadat telefonní číslo na kterém budete k zastižení v zahraničí.

VOP a přepravní podmínky